О внесении изменения в постановление акимата города Кызылорды от 18 апреля 2017 года №7609 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 8 августа 2017 года № 8478. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 августа 2017 года № 5939. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 23 июля 2018 года № 11541/2

"Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 18 сәуірдегі №7609 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 8 тамыздағы № 8478 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 тамызда № 5939 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 23 шілдедегі № 11541/2 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 23.07.2018 № 11541/2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кызылорды от 18 апреля 2017 года № 7609 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5819, опубликованное 18 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 23.07.2018 № 11541/2 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 7609 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5819 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 18 мамырда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
Приложение к постановлению акимата города Кызылорда от 8 августа 2017 года №8478
Приложение к постановлению акимата города Кызылорда от 18 апреля 2017 года №7609
Квоты рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда
Наименование организации
Общая численность работников
Размер квоты (%) от общей численности
работников
Количество рабочих мест для инвалидов
1
Коммунальное государственное предприятие "Кызылординский центр оказание специальных социальных услуг №1"

2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 8 шілдедегі №8478 қаулысына қосымша
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 18 сәуірдегі №7609 қаулысына қосымша
Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квоталар
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1
"№1 Қызылорда қалалық арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі