О признании утратившим силу решение акима города Кызылорды от 18 июля 2017 года № 658 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима города Кызылорда Кызылординской области от 27 октября 2017 года N 697. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 ноября 2017 года N 6012
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким города Кызылорды РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Кызылорда от 18 июля 2017 года № 658 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственных регистрации нормативных правовых актов № 5902, опубликованное 26 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев

"Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Қызылорда қаласы әкімінің 2017 жылғы 18 шілдедегі №658 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімінің 2017 жылғы 27 қазандағы № 697 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қарашада № 6012 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Табиғи сиаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Қызылорда қаласы әкімінің 2017 жылғы 18 шілдедегі № 658 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5902 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 26 шілдеде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев