О предоставлении льгот отдельным категориям граждан
Решение Кызылординского городского маслихата от 27 октября 2017 года № 113-17/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 ноября 2017 года № 6020
В соответствии статьи 44 Закона Республики Казакстан от 12 декабря 1995 года "О государственных наградах Республики Казахстан" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Для социальной поддержки граждан, награжденны до 1 января 1996 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенным высшей степени отличия – звания "Халық Қаһарманы", почетных званий республики - предоставить льготу за счет средств местного бюджета ежемесячно в размере 1,9 месячных расчетных показателей.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель внеочередной ХVІІ сессии
Кызылординского городского маслихата
Г. ЖАКСЫЛЫКОВ
Секретарь Кызылординского
городского маслихата
Р. БУХАНОВА
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление координации
занятости и социальных программ
Кызылординской области"
___________________ М. ЕРГЕШБАЕВ
"25" октября 2017 г.

Жекелеген санаттағы азаматтарға жеңілдіктер беру туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 қазандағы № 113-17/5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 қарашада № 6020 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградалары туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 12 желтоқсандағы Заңының 44-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 1996 жылғы 1 қаңтарға дейін "Отан", "Даңқ" ордендерімен наградталған, айырымның ең жоғары дәрежесі – "Халық Қаһарманы" атағына, республиканың құрметті атақтарына ие болған азаматтарға әлеуметтік қолдау үшін - ай сайын 1,9 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде жергілікті бюджет қаражаты есебінен жеңілдік берілсін.
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХVІІ сессиясының төрағасы
Ғ.ЖАҚСЫЛЫҚОВ
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
Р. БОХАНОВА
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________________ М.ЕРГЕШБАЕВ
"25" қазан 2017 жыл.