О внесении изменения в решение Казалинского районного маслихата от 23 февраля 2017 года № 87 "О повышении базовых ставок земельного налога"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 3 ноября 2017 года № 135. Зарегистрировано департаментом юстиции Кызылординской области 16 ноября 2017 года № 6026
В соответствии пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьи 50 Закона Республики Казакстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 23 февраля 2017 года № 87 "О повышении базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5771, опубликовано в газете "Тұран Қазалы" от 1 апреля 2017 года и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 3 апреля 2017 года) следующее изменение:
пункт 3 указанного решения изложить в следующей новой редакции:
"3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования, за исключением пункта 1, который вводится в действие с 1 января 2018 года".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель XVІІ сессии
Казалинского районного маслихата,
секретарь районного маслихата
К.Назымбеков

Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпанындағы №87 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 3 қарашадағы № 135 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 қарашада № 6026 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387-бабының 1-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпанындағы № 87 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5771 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 1 сәуірде "Тұран Қазалы" газетінде және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 3 сәуірде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің 3- тармағы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармағын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының
кезекті XVIІ сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы
К.Назымбеков