О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2018-2020 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2017 года № 164. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 декабря 2017 года № 6095. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты города районного значения, поселка, сельских округов на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1)доходы – 1363402 тысяч тенге, в том числе:
Город Казалинск – 225858 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би – 999537 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды – 94977 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол – 43030 тысяч тенге.
налоговые поступления – 216779 тысяч тенге;
Город Казалинск – 24794 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би – 186785 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды – 1990 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол – 3210 тысяч тенге.
неналоговые поступления – 50301 тысяч тенге;
Город Казалинск – 9762 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би – 38422 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды – 441 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол – 1676 тысяч тенге.
поступления трансфертов – 1096322 тысяч тенге;
Город Казалинск – 191302 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би – 774330 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды – 92546 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол – 38144 тысяч тенге.
2) затраты – 1351402 тысяч тенге;
Город Казалинск – 225858 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би – 987537 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды – 94977 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол – 43030 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 12000 тысяч тенге;
Город Казалинск – 0;
Поселок Айтеке би – 12000 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды – 0;
Сельский округ Майдакол – 0.
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 25.12.2018 № 264 (вводится в действие с 01.01.2018).

2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 164 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 6095 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV кодексінің 75-бабының 2-тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1363402 мың теңге, оның ішінде:
Қазалы қаласы – 225858 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 999537 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 94977 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 43030 мың теңге.
салықтық түсімдер – 216779 мың теңге;
Қазалы қаласы – 24794 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 186785 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 1990 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 3210 мың теңге.
салықтық емес түсімдер – 50301 мың теңге;
Қазалы қаласы – 9762 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 38422 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 441 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 1676 мың теңге.
трансферттер түсімі – 1096322 мың теңге;
Қазалы қаласы – 191302 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 774330 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 92546 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 38144 мың теңге.
2) шығындар – 1351402 мың теңге, оның ішінде;
Қазалы қаласы – 225858 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 987537 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 94977 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 43030 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 12000 мың теңге;
Қазалы қаласы – 0;
Әйтеке би кенті – 12000 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 0;
Майдакөл ауылдық округі – 0.
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 25.12.2018 № 264 шешімімен (01.01.2018 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Предусмотреть с районного бюджета на 2018 год объемы субвенций, передаваемых в бюджеты города, поселка,сельских округов в сумме 792533 тысяч тенге, в том числе:
Город Казалинск 183121 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би 487779 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды 87079 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол 34554 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель XХ сессии районного маслихата Н. Имандосов
Секретарь районного маслихата К.Назымбеков

2. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 792533 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Қазалы қаласы 183121 мың теңге;
Әйтеке би кенті 487779 мың теңге;
Аранды ауылдық округі 87079мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі 34554мың теңге.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың
ХХ сессиясының төрағасы
Н. Имандосов
Аудандық мәслихат хатшысы К.Назымбеков

006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
29582
12
Транспорт и коммуникации
7246
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
7246
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
7246
3. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
Погашение бюджетных кредитов
4.Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
Поступления от продажи финансовых активов государства
5.Дефицит (профицит) бюджета
6.Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
Приложение 4 к решению ХX сессии районного маслихата от "25" декабря 2017 года №164
Бюджет на 2018 год поселка Айтекеби
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 06.12.2018 № 251 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма,
тысяча тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

006
Жергіліктідеңгейдемәдени-демалысжұмысынқолдау
29 582
12
Көлiк және коммуникация
7 246
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
7 246
013
Аудандықмаңызыбарқалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдықокругтердеавтомобильжолдарыныңжұмысістеуінқамтамасызету
7 246
3. Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
Бюджеттік кредиттерді өтеу
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
6.Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы "25" желтоқсандағы ХХ сессиясының №164 шешіміне 4қосымша
2018 жылға арналған Әйтеке би кенті бюджеті
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 06.12.2018 № 251 шешімімен (01.01.2018 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

Приложение 13 к решению ХX сессии районного маслихата от "25" декабря 2017 года №164
Перечень бюджетных программ развития и формирование уставного капитала или увеличение уставного капитала юридических лиц бюджетов города районного значения, поселка, сельских округов на 2018 год
Сноска. Решение дополнено приложением 13 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 19.02.2018 № 175 (вводится в действие с 01.01.2018).
Функциональная группа
Администраторы бюджетных программ
Программа
Наименование
13
Прочие

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы "25" желтоқсандағы ХХ сессиясының №164 шешіміне 13-қосымша
2018 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттерінің бюджеттік даму бағдарламаларының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі
Ескерту. Шешім 13-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 19.02.2018 № 175 шешімімен (01.01.2018 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
13
Басқалар

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту