Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 17 марта 2017 года № 10-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 апреля 2017 года № 5811
В соответствии со статьями 8, 11 Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года “Земельный кодекс Республики Казахстан” и подпункту 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 27.06.2018 № 24-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель поселка Жалагаш согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Жалагаш согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Признать утратившими силу решения Жалагашского районного маслихата от 29 июня 2016 года № 4-7 “Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5570, опубликовано 08 августа 2016 года в информационно-прававой системе “Әділет” и 09 августа 2016 года в газете “Жалағаш жаршысы”);
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель 10 – сессии Секретарь
Жалагашского районного Жалагашского районного
маслихата маслихата
МУСТАФАЕВА К. ЕСПАНОВ М.
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от “17” марта 2017 года №10-7
Проект (схема) зонирования земель поселка Жалагаш
Приложение 2 к решению
Жалагашского районного маслихата
от “17” марта 2017 года №10-7
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Жалагаш
Номер зоны
Поправочные коэффициенты
Земельно-кадастровый номер и описание зон
Площадь зоны,
гектар
I
2,0
(кварталы 001, 002,003)
435,7
Зона расположена в центре поселка. На проекте (схеме) зонирования земель обозначена желтым цветом.
С западной стороны ограничена границей второй части зоны ІІ, каналом “Елтай” и улицей Кенжебая Рахимова. С северной стороны ограничена улицей Ныгмета Мырзалиева. С северо-восточной стороны ограничена каналом “Кисык арык”. С юго-восточной стороны ограничена железной дорогой и границей поселка Жалагаш. С восточной стороны ограничена улицей Омирзака Тунгишбаева. С южной стороны ограничена железной дорогой.
II
1,5

Жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 10-7 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 сәуірде № 5811 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасының Жер кодексі” Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексінің 8, 11-баптарына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 27.06.2018 № 24-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Жалағаш кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Жалағаш кентіндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. “Жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 4-7 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5570 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 08 тамызда “Әділет” ақпараттық-құқықтық жүйесінде және 2016 жылғы 09 тамызда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық Жалағаш аудандық
мәслихатының 10-сессиясының мәслихатының
төрағасы хатшысы
К.МУСТАФАЕВА М.ЕСПАНОВ
2017 жылғы “17” наурыздағы № 10-7
Жалағаш аудандық мәслихатының шешiмiне
1-қосымша
Жалағаш кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
2017 жылғы “17” наурыздағы № 10-7
Жалағаш аудандық мәслихатының шешiмiне
2-қосымша
Жалағаш кентіндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ нөмірі
Түзету коэффициенттерi
Жер-кадастрлық нөмірі және аймақтардың сипаттамасы
Аймақ ауданы, гектар
I
2,0
(001,002,003 кварталдары)
435,7
Аймақ кент орталығында орналасқан. Жерлерді аймақтарға бөлу жобасында (схемасында) сары түспен белгіленген. Батыс жағынан ІІ аймақтың екінші бөлігінің шекарасымен, “Елтай” каналымен және Кенжебай Рахимов көшесімен шектеледі. Солтүстік жағынан Нығмет Мырзалиев көшесімен шектеледі. Солтүстік-шығыс жағынан “Қисық арық” каналымен шектеледі. Оңтүстік-шығыс жағынан темір жолмен және Жалағаш кентінің шекарасымен шектеледі. Шығыс жағынан Өмірзақ Тұңғышбаев көшесімен шектеледі. Оңтүстік жағынан темір жолмен шектеледі.
II
1,5

(кварталы 001, 002,003, 004)
275,9
Зона состоит из трех частей. На проекте (схеме) зонирования земель обозначена зеленым цветом.
Первая часть
Первая часть зоны расположена на западе поселка Жалагаш. С восточной стороны ограничена улицей Кенжебая Рахимова, граничит зоной І и первой частью зоны ІІІ. С западной стороны ограничена границей поселка Жалагаш.
Вторая часть
Вторая часть зоны с северо-западной стороны граничит с зоной І. С восточной стороны ограничена каналом “Кисык арык” и граничит с третьей частью зоны IV. С восточной стороны ограничена границей поселка Жалагаш. С южной стороны ограничена железной дорогой и граничит зоной І.
Третья часть
Третья часть зоны с западной стороны ограничена въездной дорогой в поселок Жалагаш и граничит первой частью зоны IV. С северной стороны ограничена железной дорогой и граничит зоной І. С восточной стороны ограничена улицей Улы Женистин 50 жылдыгы и улицей Омирзака Тунгышбаева по направлению в село Аксу. С южной стороны ограничена улицей Улы Женистин 50 жылдыгы, граничит с второй частью зоны ІІІ и с четвертой частью зоны IV.
III
1,0
(кварталы 001, 002,003, 004)
293,79
Зона состоит из двух частей. На проекте (схеме) зонирования земель обозначена красным цветом.
Первая часть
Первая часть зоны с западной стороны ограничена улицей Кенжебая Рахимова и граничит с первой частью зоны ІІ. С северной стороны граничит с зоной IV. С северо-восточной стороны ограничена каналом “Кисык арык” и граничит с третьей частью зоны IV. С южной стороны ограничена улицей Ныгмета Мырзалиева и граничит зоной І.
Вторая часть
Вторая часть зоны с западной стороны ограничена автомобильной дорогой общего пользования республиканского значения Кызылорда-Жалагаш и граничит первой частью зоны IV. С северной стороны ограничена улицей Улы Женистин 50 жылдыгы и граничит с третьей частью зоны ІІ. С восточной стороны граничит с четвертой частью зоны IV. С южной стороны ограничена границей поселка Жалагаш.
IV
Зона состоит из четырех частей. На проекте (схеме) зонирования земель обозначена коричневым цветом.
Первая часть
Первая часть зоны расположена на западе поселка Жалагаш. С южной, западной и с северной стороны ограничена границей поселка Жалагаш. С восточной стороны ограничена автомобильной дорогой общего пользования республиканского значения Кызылорда-Жалагаш, въездной дорогой в поселок Жалагаш и граничит с первой частью зоны ІІ и со второй частью зоны ІІІ.
Вторая часть
Вторая часть расположена на северо-западной стороне поселка Жалагаш. С западной и с северной стороны ограничена границей поселка Жалагаш. С южной стороны граничит с первой частью зоны ІІІ.
Третья часть
Третья часть зоны расположена на северо-восточной стороне поселка Жалагаш. С северной и с восточной стороны ограничена границей поселка Жалагаш. С юго-западной стороны граничит с зоной І и со второй частью зоны ІІ.
Четвертая часть
Четвертая часть зоны расположена на юго-восточной стороне поселка Жалагаш. С южной и с восточной стороны ограничена границей поселка Жалагаш. С западной и с южной стороны граничит с третьей частью зоны ІІ и со второй частью зоны ІІІ.

(001,002,003,004 кварталдары)
275,9
Аймақ үш бөліктен тұрады. Жерлерді аймақтарға бөлу жобасында (схемасында) жасыл түспен белгіленген.
Бірінші бөлік
Аймақтың бірінші бөлігі Жалағаш кентінің батысында орналасқан. Шығыс жағынан Кенжебай Рахимов көшесімен шектеледі, І аймақпен және ІІІ аймақтың бірінші бөлігімен шекараласады. Батыс жағынан Жалағаш кентінің шекарасымен шектелген.
Екінші бөлік
Аймақтың екінші бөлігі солтүстік-батыс жағынан І аймақпен шекараласады. Шығыс жағынан “Қисық арық” каналымен шектеледі және IV аймақтың үшінші бөлігімен шекараласады. Шығыс жағынан Жалағаш кентінің шекарасымен шектеледі. Оңтүстік жағынан темір жолмен шектеледі және І аймақпен шекараласады.
Үшінші бөлік
Аймақтың үшінші бөлігі батыс жағынан Жалағаш кентіне кіреберіс жолмен шектеледі және ІV аймақтың бірінші бөлігімен шекараласады. Солтүстік жағынан темір жолмен шектеледі және І аймақпен шекараласады. Шығыс жағынан Ұлы Жеңістің 50-жылдығы көшесімен Ақсу ауылына қарай Өмірзақ Тұңғышбаев көшесімен шектеледі. Оңтүстік жағынан Ұлы Жеңістің 50-жылдығы көшесімен шектеледі, ІІІ аймақтың екінші бөлігімен және ІV аймақтың төртінші бөлігімен шекараласады.
III
1,0
(001,002,003,004 кварталдары)
293,79
Аймақ екі бөліктен тұрады. Жерлерді аймақтарға бөлу жобасында (схемасында) қызыл түспен белгіленген.
Бірінші бөлік
Аймақтың бірінші бөлігі батыс жағынан Кенжебай Рахимов көшесімен шектеледі және ІІ аймақтың бірінші бөлігімен шекараласады. Солтүстік жағынан IV аймақпен шекараласады. Солтүстік-шығыс жағынан “Қисық арық” каналымен шектеледі және IV аймақтың үшінші бөлігімен шекараласады. Оңтүстік жағынан Нығмет Мырзалиев көшесімен шектеледі және І аймақпен шекараласады.
Екінші бөлік
Аймақтың екінші бөлігі батыс жағынан республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын Қызылорда – Жалағаш автомобиль жолымен шектеледі және ІV аймақтың бірінші бөлігімен шекараласады.
Солтүстік жағынан Ұлы Жеңістің 50 жылдығы көшесімен шектеледі және ІІ аймақтың үшінші бөлігімен шекараласады. Шығыс жағынан IV аймақтың төртінші бөлігімен шекараласады. Оңтүстік жағынан Жалағаш кентінің шекарасымен шектеледі.
IV
0,7
Аймақ төрт бөліктен тұрады. Жерлерді аймақтарға бөлу жобасында (схемасында) қоңыр түспен белгіленген.
Бірінші бөлік
Аймақтың бірінші бөлігі Жалағаш кентінің батысында орналасқан. Оңтүстік, батыс, солтүстік жағынан Жалағаш кентінің шекарасымен шектеледі. Шығыс жағынан республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын Қызылорда – Жалағаш автомобиль жолымен, Жалағаш кентіне кіре беріс жолмен шектеледі және ІІ аймақтың бірінші бөлігімен, ІІІ аймақтың екінші бөлігімен шекараласады.
Екінші бөлік
Аймақтың екінші бөлігі Жалағаш кентінің солтүстік-батыс жағында орналасқан. Батыс және солтүстік жағынан Жалағаш кентінің шекарасымен шектеледі. Оңтүстік жағынан ІІІ аймақтық бірінші бөлігімен шекараласады.
Үшінші бөлік
Аймақтың үшінші бөлігі Жалағаш кентінің солтүстік – шығыс жағында орналасқан. Солтүстік жағынан және шығыс жағынан Жалағаш кентінің шекарасымен шектеледі.
Оңтүстік-батыс жағынан І аймақпен және ІІ аймақтың екінші бөлігімен шекараласады.
Төртінші бөлік
Аймақтың төртінші бөлігі Жалағаш кентінің оңтүстік-шығыс жағында орналасқан. Оңтүстік және шығыс жағынан Жалағаш кентінің шекарасымен шектеледі. Батыс және оңтүстік жағынан ІІ аймақтың үшінші бөлігімен және ІІІ аймақтың екінші бөлігімен шекараласады.