О признании утратившим силу решения Жалагашского районного маслихата от 09 апреля 2014 года №30-10 “Об утверждении тарифов на вывоз коммунальных отходов по Жалагашскому району”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 17 мая 2017 года № 11-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 мая 2017 года № 5851
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и Законом Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года “О правовых актах” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Жалагашского районного маслихата от 09 апреля 2014 года № 30-10 “Об утверждении тарифов на вывоз коммунальных отходов по Жалагашскому району” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4651, опубликовано в газете “Жалағаш жаршысы” от 17 мая 2014 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель 11-сессии Секретарь
Жалагашского районного Жалагашского районного
маслихата маслихата
МАХАТОВА А. ЕСПАНОВ М.

“Жалағаш ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды әкету тарифтерін бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 09 сәуірдегі № 30-10 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 мамырдағы № 11-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 мамырда № 5851 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және “Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “Жалағаш ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды әкету тарифтерін бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 09 сәуірдегі № 30-10 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4651 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 17 мамырда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық Жалағаш аудандық
мәслихатының 11-сессиясының мәслихатының
төрағасы хатшысы
А. МАХАТОВА М. ЕСПАНОВ