О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 “О бюджете района на 2017-2019 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30 ноября 2017 года № 18-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 8 декабря 2017 года № 6064. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан”, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и решением Кызылординского областного маслихата от 27 ноября 2017 года № 154 “О внесений изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 71 “Об областном бюджете на 2017-2019 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6046) Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-1 “О бюджете района на 2017-2019 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5689, опубликовано 28 января 2017 года в газете “Жалағаш жаршысы” и 02 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 167 349,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 184 259 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 731,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 941 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 956 417,5 тысяч тенге;
2) затраты – 7 214 966,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 244 573 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 323 333 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 78 760 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12 494 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 12 494 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -304 275,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
304 275,7 тысяч тенге;
поступление займов – 323 333 тысяч тенге;
погашение займов – 83 933 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 65 283,7 тысяч тенге.”;

“2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 18-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 6064 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 106-бабының, 4-тармағына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және “2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы” Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 71 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 қарашадағы № 154 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6046 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5689 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 28 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2017 жылғы 02 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 167 349,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 184 259 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 731,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 941 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 956 417,5 мың теңге;
2) шығындар – 7 214 966,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 244 573 мың теңге;
бюджеттік кредиттер- 323 333 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 78 760 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12 494 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 12 494 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -304 275,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-304 275,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 323 333 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 83 933 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 65 283,7 мың теңге.”;

дополнить пунктами 1-6, 1-7 следующего содержания:
“1-6. Утвердить перечень поступлений подлежащих к уменьшению по годовому прогнозу доходов бюджета района на 2017 согласно приложению 18;
“1-7. Утвердить перечень поступлений подлежащих к увеличению по годовому прогнозу доходов бюджета района на 2017 согласно приложению 19.”;
дополнить пунктами 10-3, 10-4 следующего содержания:
“10-3. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 2 ноября 2017 года №229 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 6 января 2017 года №4 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 “О бюджете района на 2017-2019 годы”:
из бюджета района на 2017 год сокращены следующие текущие целевые трансферты выделенные из областного бюджета:
1374,3 тысяч тенге выделенные для обеспечения кабинетами “Робототехники”;
22 764 тысяч тенге выделенные на подготовку документации объектов водного хозяйства;
127 тысяч тенге выделенные на капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры;
в бюджет района на 2017 год из областного бюджета предусмотрены следующие текущие целевые трансферты:
49 852 тысяч тенге на дополнительное приобретение жидкого и твердого топлива для объектов образования в отопительный сезон;
10 576 тысяч тенге на содержание и укрепление материально-технической базы кабинетов психолого-педагогической коррекции;
4 035 тысяч тенге на реализацию мероприятий направленных на развитие рынка труда в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства;
из бюджета района на 2017 год сокращен целевой трансферт на развитие в размере 1 080 тысяч тенге выделенный из областного бюджета для разработки проекта проектно-сметной документации и государственной экспертизы на реконструцию моста “Южный коллектор” трассы “Самара-Шымкент-Аккыр" Жалагашского района.
10-4. Учесть, что из бюджета района на 2017 год сокращены следующие текущие целевые трансферты выделенные из областного бюджета:
754 тысяч тенге выделенные на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям;
261 тысяч тенге выделенные на социальную помощь для больных туберкулезом, находящимся на поддерживающей фазе лечения;
6 714,6 тысяч тенге выделенные на благоустройство и коммунальное хозяйство;
0,9 тысяч тенге выделенные на капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры.”;
дополнить пунктами 12-1, 12-2 следующего содержания:
“12-1. Учесть, что из бюджета района на 2017 год сокращены следующие текущие целевые трансферты выделенные из республиканского бюджета:

мынадай мазмұндағы 1-6, 1-7-тармақтармен толықтырылсын:
“1-6. 2017 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша азайтылған түсімдер тізбесі 18-қосымшаға сәйкес бекітілсін;
1-7. 2017 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша көбейтілетін түсімдер тізбесі 19-қосымшаға сәйкес бекітілсін.”;
мынадай мазмұндағы 10-3, 10-4-тармақтармен толықтырылсын:
“10-3. “2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қаңтардағы №4 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 2 қарашадағы №229 қаулысымен:
2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген келесі ағымдағы нысаналы трансферттер қысқартылғаны ескерілсін:
“Робототехника” кабинеттерімен қамтамасыз етуге бөлінген 1 374,3 мың теңге;
су шаруашылығы нысандарының құжаттарын дайындауға бөлінген 22 764 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге бөлінген 127 мың теңге;
2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен келесі ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
жылу беру маусымында білім беру нысандарына қосымша сұйық отын және қатты отын алуға 49 852 мың теңге;
психологиялық-педагогикалық түзету кабинетін ұстау шығындары мен материалдық-техникалық базасын жарақтандыруға 10 576 мың теңге;
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға 4 035 мың теңге;
2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген “Самара-Шымкент-Аққыр” жолының “Оңтүстік коллектор” көпірін қайта жаңғырту жұмыстарына мемлекеттік сараптама мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге бөлінген 1 080 мың теңге көлемінде нысаналы даму трансферті қысқартылғаны ескерілсін.
10-4. 2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген келесі ағымдағы нысаналы трансферттер қысқартылғаны ескерілсін:
өңірге қажетті мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарындағы отбасылар санынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге бөлінген 754 мың теңге;
туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсетуге бөлінген 261 мың теңге;
абаттандыруға және коммуналдық шаруашылыққа бөлінген 6 714,6 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге бөлінген 0,9 мың теңге.”;
мынадай мазмұндағы 12-1, 12-2- тармақтармен толықтырылсын:
“12-1. 2017 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен бөлінген келесі ағымдағы нысаналы трансферттер қысқартылғаны ескерілсін:

5 050 тысяч тенге выделенные на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
685,1 тысяч тенге выделенные на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы.
12-2. В бюджет района на 2017 год из республиканского бюджета предусмотрены текущие целевые трансферты на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту “Өрлеу” в размере 575 тысяч тенге на реализацию мероприятий направленных на развитие рынка труда в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства в размере 7 712 тысяч тенге.”;

тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметтерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеуге бөлінген 5 050 мың теңге;
Қазақстан Республикасының мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға бөлінген 685,1 мың теңге;
12-2. 2017 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен “Өрлеу” жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге 575 мың теңге көлемінде, нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды жүзеге асыруға 7 712 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін.”;

приложения 1, 4, 5, 11, 12, 13, 16, 17 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложениями 18, 19 согласно приложениям 9, 10 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 18-сессии
Жалагашского районного маслихата
СУЛЕЙМЕНОВ К.
Секретарь Жалагашского районного маслихата ЕСПАНОВ М.

көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 11, 12, 13, 16, 17-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 9, 10-қосымшаларына сәйкес 18, 19-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
18-сессиясының төрағасы
К. СУЛЕЙМЕНОВ
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы
М.ЕСПАНОВ

592
016
Государственные пособия для детей до 18 лет
42364
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
10960
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24520
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24520
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
278194,6
004
Программа занятости
113119
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21919
007
Оказание жилищной помощи
2872
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами “Отан”, “Даңқ”, удостоенных высокого звания “Халық қаһарманы”, почетных званий республики
156
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2477
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39810,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38734
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32058,2
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
27049
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
16316,9
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
277
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
16039,9
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
640397,4
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10000
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1046
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1046
467
Отдел строительства района (города областного значения)
551931
058
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населеннных пунктах
551931
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
77420,4
008
Освещение улиц населенных пунктов
30414
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов

592
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
42364
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
10960
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
24520
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
24520
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
278194,6
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
113119
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21919
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
2872
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған
азаматтарды әлеуметтiк қолдау
156
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2477
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
39810,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
38734
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
32058,2
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
27049
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
16316,9
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
277
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
16039,9
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
640397,4
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10000
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1046
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1046
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
551931
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
551931
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
77420,4
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
30414
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету

4890
На приобретение дополнительно жидкого и твердого топлива для объектов образования в отопительный сезон
49 852
На содержание и укрепление материально-технической базы кабинета психолого-педагогической коррекции
10 576
На единовременную материальную помощь на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны
181,6
На социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны
13409,8
На оказание социальной помощи обучающимся в высших учебных заведениях по востребованным в регионе специальностям из числа социально уязвимых групп населения
14886
На социальную помощь для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей фазе лечения
7363
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2208
На приобретение книг городским, районным, сельским библиотекам
529
На подготовку документации объектов водного хозяйства
73312
На капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры
190915,1
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
30435
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
43285,4

4890
Жылу беру маусымына білім беру нысандарына қосымша сұйық отын және қатты отын алуға
49 852
Психологиялық-педагогикалық түзету кабинетін ұстау шығындары мен материалдық-техникалық базасын жарақтандыруға
10 576
Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға сауықтыру үшін біржолғы материалдық көмекке
181,6
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарды әлеуметтік қолдауға
13409,8
Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарындағы отбасылар санынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге
14886
Туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсетуге
7363
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
2208
Қалалық, аудандық, ауылдық кітапханаларға кітап сатып алуға
529
Су шаруашылығы нысандарының құжаттарын дайындауға
73312
Көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге
190915,1
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларды іске асыруға
30435
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
43285,4

Приложение 5 к решению Жалагашского районного маслихата от “30” ноября 2017 года № 18-1
Приложение 12 к решению Жалагашского районного маслихата от “23” декабря 2016 года № 9-1
Целевые трансферты на развитие выделенные из областного бюджета в бюджет района на 2017 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
59277
Государственная экспертиза и разработка проектно-сметной документации для работ по переобновлению моста “Южный коллектор” трассы “Самара-Шымкент-Аккыр"

2017 жылғы “30” қарашадағы №18-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 5-қосымша
2016 жылғы “23” желтоқсандағы №9-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 12-қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сомасы,
(мың теңге)
Барлығы
59277
“Самара-Шымкент-Аққыр” жолының “ Оңтүстік коллектор” көпірін қайта жаңғырту жұмыстарына мемлекеттік сараптама мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу

7150
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в населенных пунктах
52127
Приложение 6 к решению Жалагашского районного маслихата от “30” ноября 2017 года № 18-1
Приложение 13 к решению Жалагашского районного маслихата от “23” декабря 2016 года № 9-1
Целевые текущие трансферты выделенные из республиканского бюджета в бюджет района на 2017 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
79441,9
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника

7150
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
52127
2017 жылғы “30” қарашадағы №18-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 6-қосымша
2016 жылғы “23” желтоқсандағы №9-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 13- қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы,
(мың теңге)
Барлығы
79441,9
Тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеуге

7727
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
9199
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
13831,9
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
48684
Приложение 7 к решению Жалагашского районного маслихата от “30” ноября 2017 года № 18-1
Приложение 16 к решению Жалагашского районного маслихата от “23” декабря 2016 года № 9-1
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2017 год
Наименование
Всего, тысяч тенге
Расходы
339134,1
Государственные услуги общего характера
34555,6
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
3139
Капитальные расходы государственного органа
120
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
11259,6
Капитальные расходы государственного органа
2372
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8169
Капитальные расходы государственного органа
200
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
390
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
1756
Капитальные расходы государственного органа
1500
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
695
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
706
Капитальные расходы государственного органа
300
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
1561
Капитальные расходы государственного органа
2388
Оборона
31166,6
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10988
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
20178,6
Образование
99719
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
5194
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
17929
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
460
Общеобразовательное обучение
8625
Дополнительное образование для детей
755
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для
государственных учреждений образования района (города областного значения)

7727
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
9199
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
13831,9
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға
48684
2017 жылғы “30” қарашадағы №18-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 7-қосымша
2016 жылғы “23” желтоқсандағы №9-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 16-қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Атауы
Сомасы,
(мың теңге)
Барлығы
339134,1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
34555,6
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3139
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11259,6
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2372
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8169
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
390
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1756
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1500
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
695
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
706
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1561
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2388
Қорғаныс
31166,6
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10988
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
20178,6
Бiлiм беру
99719
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
5194
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
17929
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту обьектілерін салу және реканструкциялау
460
Жалпы бiлiм беру
8625
Балаларға қосымша бiлiм беру
755
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу

34436
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
149
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32171
Социальная помощь и социальное обеспечение
18875
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
2000
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
727
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1700
Обеспечение деятельности центров занятости населения
483
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
13965
Жилищно-коммунальное хозяйство
20989
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10000
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населеннных пунктах
4660
Освещение улиц населенных пунктов
3329
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3000
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
43813,6
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
2487
Поддержка культурно-досуговой работы
6643
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
11611
Функционирование районных (городских) библиотек
80
Услуги по проведению государственной информационной политики
1500
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12000,6
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7512
Капитальные расходы государственного органа
1780
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
200
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
20986
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
769
Развитие объектов сельского хозяйства
6000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии

34436
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
149
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
32171
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
18875
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
2000
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
727
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1700
Жұмыспен қамту бағдарламасы
483
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
13965
Тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық
20989
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10000
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
4660
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
3329
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3000
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
43813,6
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмыстарын қолдау
2487
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
6643
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
11611
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
80
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
1500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12000,6
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7512
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1780
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
200
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
20986
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
769
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
6000
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2147
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
250
Проведение противоэпизоотических мероприятий
10964
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
856
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
141
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
141
Транспорт и коммуникации
22395
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
22395
Прочие
26907
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
12873
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
14034
Трансферты
19586,3
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
171,9
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
1279,4
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государс-твенного управления в вышестоящий
700
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
16884
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
551
Приложение 8 к решению Жалагашского районного маслихата от “30” ноября 2017 года № 18-1
Приложение 17 к решению Жалагашского районного маслихата от “23” декабря 2016 года № 9-1
Перечень сокращенных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2017 год
Наименование
Всего,
тысяч тенге
Расходы
276353,8
Государственные услуги общего характера
29122
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
440
Капитальные расходы государственного органа
650
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4561
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1100
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватиза-ционная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
564
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
2453
Развитие объектов государственных органов
18365
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния

2147
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
250
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
10964
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
856
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
141
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
141
Көлiк және коммуникация
22395
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
22395
Басқалар
26907
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
12873
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
14034
Трансферттер
19586,3
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттердi қайтару
171,9
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
1279,4
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғары деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
700
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
16884
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
551
2017 жылғы “30” қарашадағы №18-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 8-қосымша
2016 жылғы “23” желтоқсандағы №9-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 17-қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қысқартылған шығыстар тізбесі
Атауы
Барлығы
(мың теңге)
Барлығы
276353,8
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
29122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
440
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
650
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4561
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1100
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
564
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2453
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
18365
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

989
Оборона
21140
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
21140
Образование
58380
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
2297
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
333
Общеобразовательное обучение
32171
Дополнительное образование для детей
2538
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
291
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13897
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6853
Социальная помощь и социальное обеспечение
30148,8
Государственная адресная социальная помощь
1608
Государственные пособия на детей до 18 лет
161
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
239
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6440
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1233
Оказание жилищной помощи
328
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
19024,8
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
100
Жилищно-коммунальное хозяйство
17104
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
150
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
4388
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
9896
Освещение улиц населенных пунктов
2670
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
24254
Поддержка культурно-досуговой работы
521
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12000
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10079
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
Капитальные расходы государственного органа
350
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
1304
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
17719
Развитие объектов сельского хозяйства

989
Қорғаныс
21140
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
21140
Бiлiм беру
58380
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2297
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
333
Жалпы білім беру
32171
Балаларға қосымша бiлiм беру
2538
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру обьектілерін салу және реконструкциялау
291
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
13897
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6853
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
30148,8
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
1608
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
161
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
239
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
6440
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1233
Тұрғын үйге көмек көрсету
328
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
19024,8
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
100
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
17104
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
150
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
4388
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
9896
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
2670
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
24254
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
521
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10079
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
1304
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
17719
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту