О признании утратившим силу решения акима сельского округа Озгент от 27 декабря 2016 года №38 "Об определении мест выпаса животных"
Решение акима сельского округа Озгент Жанакорганского района Кызылординской области от 28 апреля 2017 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 мая 2017 года № 5839
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким сельского округа Озгент Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Озгент от 27 декабря 2016 года № 38 "Об определении мест выпаса животных" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных прововых актов за № 5703, опубликовано в газете "Жаңақорған тынысы" от 31 января 2017 года и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 8 февраля 2017 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского
округа Озгент Н. Оспанов

"Мал жаятын орындарды айқындау туралы" Өзгент ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 27 желтоқсандағы №38 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Өзгент ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 49 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 мамырда № 5839 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Жаңақорған ауданы Өзгент ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мал жаятын орындарды айқындау туралы" Өзгент ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 27 желтоқсандағы № 38 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5703 болып тіркелген, 2017 жылы 31 қаңтарда "Жаңақорған тынысы" газетінде және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылы 8 ақпанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өзгент ауылдық
округінің әкімі Н. Оспанов