О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года №79 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 2 июня 2017 года № 106. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 июня 2017 года № 5878. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 79 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5684, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" 10 января 2017 года №2) следующие изменения и дополнение:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 8066193 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 5808778 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 23081 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 3170 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 2231164 тысяч тенге";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 8668688,9 тысяч тенге";
подпункт 3) пункта 1 изложить в новой редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование – 203918 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 253534 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49616 тысяч тенге;
подпункт 4) пункта 1 изложить в новой редакции:
"4) сальдо от операций с финансовыми активами – 6005 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 6005 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0";
подпункт 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
"5) дефицит бюджета – - 812418,9 тысяч тенге";
подпункт 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита бюджета –812418,9 тысяч тенге;
поступление займов -251859 тысяч тенге;
погашение займов – 49616 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 610175,9 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
Указанное решение дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Утвердить распределение между поселком, сельскими округами трансфертов, передаваемые органам местного самоуправления из районного бюджета на 2017 год согласно приложению 6.";

"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №79 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 маусымдағы № 106 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 маусымда № 5878 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 79 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5684 болып тіркелді, "Тіршілік тынысы" газетінің 2017 жылғы 10 қаңтарда №2 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 8066193 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5808778 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 23081 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3170 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2231164 мың теңге ";
1–тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар –8668688,9 мың теңге ";
1–тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) таза бюджеттік кредиттеу – 203918 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 253534 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49616 мың теңге";
1–тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 6005 мың теңге";
қаржы активтерін сатып алу – 6005 мың теңге";
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 ";
1–тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы – - 812418,9 мың теңге ";
1–тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 812418,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 251859 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49616 мың теңге;
бюджет қаражатының бос қалдықтары – 610175,9 мың теңге ".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Аталған шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Аталған шешім мынадай мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттен жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің кент, ауылдық округтер арасындағы бөлінісі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.";

022
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
032
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения 004
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 041
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности 005
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому 003
Освещение улиц населенных пунктов 008
Обеспечение санитарии населенных пунктов

022
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік кәсіпорындардың күрделі шығындары
032
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету 004
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 041
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру 005
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету 003
Елді мекендердегі көшелерді
жарықтандыру 008
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету

009
Содержание мест захоронений и погребение безродных 010
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
011
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне 006
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне 028
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года 040
ВСЕГО
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима поселка Теренозек"

009
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу 010
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру 011
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
006
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды
іске асыру 028
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу
бойынша шараларды іске асыру 040
БАРЛЫҒЫ
"Тереңөзек кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі