О приостановлении действия пункта 1 решения Сырдарьинского районного маслихата от 29 февраля 2016 года№383 "О ставках земельного налога"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28 августа 2017 года № 118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 сентября 2017 года № 5965. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28 февраля 2018 года № 174
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2018 № 174 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Приостановить действие пункта 1 решения Сырдарьинского районного маслихата от 29 февраля 2016 года № 383 "О ставках земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5430, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" от 6 апреля 2016 года №26) до 1 января 2018 года.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
13 сессии районного маслихата:
Е.Жакыпов
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Сырдарьинскому району департамента
государственных доходов по
Кызылординской области комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
____________________ М.Абдыкалыков
28 августа 2017 год.

"Жер салығының мөлшерлемелері туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 29 ақпандағы №383 шешімінің 1-тармағының қолданылуын тоқтату туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 тамыздағы № 118 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 қыркүйекте № 5965 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 174 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 28.02.2018 № 174 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387- бабының 1- тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 29 ақпандағы № 383 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5430 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 сәуірде "Тіршілік тынысы" газетінің № 26 жарияланған) 1-тармағының қолданылуы 2018 жылғы 1 қаңтарға дейiн тоқтатылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 13 сессиясының төрағасы:
Е.Жақыпов
Аудандық мәслихаттың хатшысы: Е.Әжікенов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігінің мемлекеттік кірістер
комитеті Қызылорда облысы бойынша
мемлекеттік кірістер Департаментінің
Сырдария ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ М.Абдықалықов
28 тамыз 2017 жыл.