Об образовании избирательных участков
Решение акима Шиелийского района Кызылординской области от 22 сентября 2017 года № 50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 октября 2017 года № 5987. Утратило силу решением акима Шиелийского района Кызылординской области от 7 ноября 2018 года № 15
Сноска. Утратило силу решением акима Шиелийского района Кызылординской области от 07.11.2018 № 15 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Шиелийского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Шиелийскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Шиелийского района" Кульбаеву Г.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Т. Жагыпбаров
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Шиелийской
районной избирательной
комиссии____________М. Дулатов

Сайлау учаскелерiн құру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімінің 2017 жылғы 22 қыркүйектегі № 50 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылы 10 қазанда № 5987 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімінің 2018 жылғы 7 қарашадағы № 15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімінің 07.11.2018 № 15 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңының 23-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Шиелi ауданының әкiмі ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Шиелi ауданы бойынша сайлау учаскелерi құрылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау "Шиелі ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы Ғ. Күлбаевқа жүктелсiн.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Т. Жағыпбаров
КЕЛIСIЛДI:
Шиелi аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________М. Дулатов

дома с 1 по 73 включительно нечетной стороны и с 2 по 66 включительно четной стороны улицы Аль-Фараби; улицы К.Ботабаев, М.Умирбеков, Д.Нысанбаев, А.Оспанов, А.Бижанов, Досбол датка, Толе би; дома, расположенные в четной стороне улицы Агыбай батыра; дома с 1 по 25 включительно нечетной стороны и с 2 по 20 включительно четной стороны улицы С.Каримбаева; дома с 1 по 39 включительно нечетной стороны и с 2 по 44 включительно четной стороны улицы Будабая; дома с 1 по 41 включительно нечетногй стороны и с 2 по 46 включительно четной стороны улицы Абая; дома с 2 по 42 включительно четной стороны улицы Т.Жургенова; дома, расположенные в нечетной стороне улицы М.Шокай
19
№285
поселок Шиели:
дома с 1 по 59 включительно нечетной стороны улицы Ы.Жахаева; начиная с дома 17 нечетной стороны и начиная с дома 8 четной стороны до конца улицы С.Сейфуллина, начиная с дома 22 четной стороны и начиная с дома 27 нечетной стороны до конца улицы Каримбаева, начиная с дома 46 четной стороны и начиная с дома 41 нечетной стороны до конца улицы Будабай; тупик Будабай, начиная с дома 48 четной стороны и начиная с дома 43 нечетной стороны до конца улицы Абая, начиная с дома 42 четной стороны и начиная дома с 23 нечетной стороны до конца Т.Жургенова, тупик 2-й Т.Жургенова, улицы Т.Рыскулов, Д.Шыныбеков, Ким Ман Сан, Желтоксан, Абылайхан, Богенбай батыр, Алтынбеков, Байсеитова; дома, расположенные в четной стороне улицы М.Шокай
20
№286
поселок Шиели:
дома с 1 по 15 включительно нечетной стороны и с 2 по 6 включительно четной стороны улицы С.Сейфуллина; нечетная сторона улицы Есабыз; дома с 2 по 78 включительно четной стороны улицы Ы.Жахаева; улицы Даулеткерей, А.Молдагулова, С.Сейтенов, А.Аскаров, К.Казантаев, С.Алпамышев, Ә.Палмухамедов, Е.Абдиев, А.Тажибаев, Ш.Уалиханов; дома с 1 по 47 включительно нечетной стороны и с 2 по 42 включительно четной стороны улицы Жамбыл; дома с 1 по 117 включительно нечетной стороны и с 2 по 72 включительно четной стороны улицы А.Байтурсынова; дома с 1 по 45 включительно нечетной стороны и с 2 по 22 включительно четной стороны улицы К.А.Яссауи
21
№287
поселок Шиели:
начиная с дома 80 четной стороны и начиная с дома 61 нечетной стороны до конца улицы Ы.Жахаева; улицы Т.Токтаров, Д.Тайманов, И.Есенберлин, Ж.Саин, Б.Момышулы, Ө.Жаримбетов, М.Каратаев, Т.Изтлеуов, Жаназар батыр, Таттимбет, О.Жаленов, М.Ауезов, Палымша, Б.Майлин; микрорайон "Береке"
22
№288
поселок Шиели:
микрорайоны "Көкшокы", "Арай"
23
№289
поселок Шиели:
начиная с дома 36 четной стороны и начиная с дома 37 нечетной стороны до конца улицы Шакарим; улицы Бала би, Т.Шопашев; тупик Т.Шопашева; улицы А.Есенбаева, Казыбек би; тупик Казыбек би; улицы Р.Нурекеев, Ж.Аймауытов, тупик Ж.Аймауытова, улицы И.Панфилов, Д.Нурпеисова, К.Жубанов; дома, расположенные в нечетной стороне улицы Агыбай батыра
24
№290
поселок Шиели:

Әл-Фараби көшесінің тақ жағы 1-ден 73-ті қоса алғандағы және жұп жағы 2-ден 66-ны қоса алғандағы үйлер; Қ.Ботабаев, М.Өмiрбеков, Д.Нысанбаев, Ә.Оспанов, Ә.Бижанов, Досбол датқа, Төле би көшелері; Ағыбай батыр көшесінің жұп жағында орналасқан үйлер; С.Кәрімбаев көшесінің тақ жағы 1-ден 25-ті қоса алғандағы және жұп жағы 2-ден 20-ны қоса алғандағы үйлер; Бұдабай көшесінің тақ жағы 1-ден 39-ды қоса алғандағы және жұп жағы 2-ден 44-ті қоса алғандағы үйлер; Абай көшесінің тақ жағы 1-ден 41 қоса алғандағы және жұп жағы 2-ден 46-ны қоса алғандығы үйлер; Т.Жүргенов көшесінің жұп жағы 2-ден 42-ні қоса алғандығы үйлер; М.Шоқай көшесінің тақ жағында орналасқан үйлер
19
№285
Шиелі кенті:
Ы.Жахаев көшесінің тақ жағы 1-ден 59-ды қоса алғандығы үйлер; С.Сейфуллин көшесінің тақ жағы 17-ші үйден бастап, жұп жағы 8-ші үйден бастап соңына дейін; Кәрімбаев көшесінің жұп жағы 22-ші үйден бастап, тақ жағы 27 үйден бастап соңына дейін; Бұдабай көшесінің жұп жағы 46-шы үйден бастап, тақ жағы 41-ші үйден бастап соңына; Бұдабай тұйығы; Абай көшесінің жұп жағы 48-ші үйден бастап, тақ жағы 43-ші үйден бастап соңына дейін; Т.Жүргенов көшесінің жұп жағы 42-ші үйден бастап, тақ жағы 23-ші үйден бастап соңына дейін; 2-ші Т.Жүргенов тұйығы; Т.Рысқұлов, Д.Шыныбеков, Ким Ман Сан, Желтоқсан, Абылайхан, Бөгенбай батыр, Алтынбеков, Байсейтова көшелері; М.Шоқай көшесінің жұп сан жағында орналасқан үйлер
20
№286
Шиелі кенті:
С.Сейфуллин көшесінің тақ жағы 1-ден 15-ті қоса алғандағы және жұп жағы 2-ден 6-ны қоса алғандығы үйлер; Есабыз көшесінің тақ жағы; Ы.Жахаев көшесінің жұп жағы 2-ден 78-ді қоса алғандығы үйлер; Дәулеткерей, Ә.Молдағұлова, С.Сейтенов, Ә.Асқаров, Қ.Қазантаев, С.Алпамышев, Ә.Палмұхамедов, Е.Әбдиев, Ә.Тәжібаев, Ш.Уәлиханов көшелері; Жамбыл көшесінің тақ жағы 1-ден 47-ні қоса алғандағы және жұп жағы 2-ден 42-ні қоса алғандағы үйлер, А.Байтұрсынов көшесінің тақ жағы 1-ден 117-ні қоса алғандығы және жұп жағы 2-ден 72-ні қоса алғандағы үйлер; Қ.А.Яссауи көшесінің тқ жағы 1-ден 45-ті қоса алғандығы және жұп жағы 2-ден 22-ні қоса алғандығы үйлер
21
№287
Шиелі кенті:
Ы.Жахаев көшесінің жұп жағы 80-ші үйден бастап және тақ жағы 61-ші үйден бастап соңына дейін; Т.Тоқтаров, Д.Тайманов, I.Есенберлин, Ж.Сайн, Б.Момышұлы, Ө.Жәрiмбетов, М.Қаратаев, Т.Iзтiлеуов, Жаназар батыр, Тәттiмбет, Ө.Жәленов, М.Әуезов, Палымша, Б.Майлин көшелерi, "Береке" мөлтек ауданы
22
№288
Шиелі кенті:
"Көкшоқы" және "Арай" мөлтек аудандары.
23
№289
Шиелі кенті:
Шәкәрім көшесінің жұп жағы 36-шы үйден бастап және тақ жағы 37-ші үйден бастап соңына дейін; Бала би, Т.Шопашев көшелері; Т.Шопашев тұйығы; А.Есенбаев, Қазыбек би көшелері; Қазыбек би тұйығы; Р.Нұрекеев, Ж.Аймауытов көшелері; Ж.Аймауытов тұйығы; И.Панфилов, Д.Нұрпейісова, Қ.Жұбанов көшелері; Ағыбай батыр көшесінің тақ жағында орналасқан үйлер
24
№290
Шиелі кенті:

дома с 2 по 34 включительно четной стороны и с 1 по 35 включительно нечетной стороны улицы Шакарим; улицы Кабанбай батыр, М.Маметова, М.Болтекейулы, Курмангазы, Иманжусип, тупик Иманжусип, улицы М.Дулатов, М.Жумабаев, К.Сатбаев, М.Сыздыков, Г.Ковтунов, М.Калдыбаев, А.Коныратбаев, Г.Мусрепов, Амангелды, А.Токмаганбетов, А.Боранов
25
№291
поселок Шиели:
территория государственного коммунального казенного предприятия "Шиелийская центральная районная больница с Амбулаторно-поликлинической услугой"
26
№292
поселок Шиели:

Шәкәрім көшесінің жұп жағы 2-ден 34-ті қоса алғандағы және тақ жағы 1-ден 35-ті қоса алғандағы үйлер; Қабанбай батыр, М.Мәметова, М.Бөлтекейұлы, Құрманғазы, Иманжүсіп көшелері, Иманжүсіп тұйығы, М.Дулатов, М.Жұмабаев, Қ.Сәтбаев, М.Сыздықов, Г.Ковтунов, М.Қалдыбаев, Ә.Қоңыратбаев, Ғ.Мүсiрепов, Аманкелдi, А.Тоқмағанбетов, Ә.Боранов көшелерi
25
№291
Шиелі кенті:
"Амбулаториялық-емханалық қызметі бар Шиелі аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының аумағы
26
№292
Шиелі кенті:

начиная с дома 68 четной стороны и начиная с дома 75 нечетной стороны до конца улицы Аль-Фараби; улицы Ж.Конаев, К.Жайлыбаев, Е.Есенгелдиев, А.Исмаил, К.Нуртазаев; начиная с дома 1 по 21 вқлючительно нечетной стороны улицы Т.Жургенова; 1-ый тупик Т.Жургенова; микрорайон "Ак Орда"
27
№293
поселок Шиели:
начиная с дома 47 нечетной стороны и начиная с дома 24 четной стороны до конца улицы К.А.Яссауи; дома, расположенные в четной стороне улицы Есабыз; начиная с дома 49 нечетной стороны и начиная с дома 44 четной стороны до конца улицы Жамбыл; начиная с дома 119 нечетной стороны и начиная с дома 74 четной стороны до конца улицы А.Байтурсынова; улицы Ы.Алтынсарин, Айтеке би, А.Айтенов, М.Молдыстамов,Ю.Гагарин, Бухар жырау, А.Шилманов, Д.Смаилов, Г.Муратбаев; тупик Г.Муратбаев; микрорайон "Байтерек"
28
№294
поселок Шиели:
микрорайон "Шугыла"; улицы К.Насыров, К.Абдыкадыров, С.Муканов, Кажымукан, Б.Паримбетов, Ж.Молдагалиев, Б.Оразов, Н.Бекежанов
29
№295
сельский округ Жуантобе
30
№296
сельский округ Бестам
31
№297
сельский округ Енбекши
32
№298
сельский округ Кердели
33
№299
сельский округ Жиделиарык
34
№300
сельский округ Тонкерис
35
№301
сельский округ Акмая
36
№302
сельский округ Гигант
37
№303
сельский округ Каргалы; пограничная застава "Далакудык" военной части №2019

Әл-Фараби көшесінің жұп жағы 68-ші үйден бастап және тақ жағы 75-ші үйден бастап соңына дейін; Ж.Қонаев, Қ.Жайлыбаев, Е.Есенгелдиев, Ә.Исмаил, Қ.Нұртазаев көшелері; Т.Жүргенов көшесінің тақ жағы 1-ден 21-ді қоса алғандағы үйлер; 1-ші Т.Жүргенов тұйығы, "Ақ Орда" мөлтек ауданы
27
№293
Шиелі кенті:
Қ.А.Яссауи көшесінің тақ жағы 47-ші үйден бастап және жұп жағы 24-ші үйден бастап соңына дейін; Есабыз көшесінің жұп жағында орналасқан үйлер; Жамбыл көшесінің тақ жағы 49-шы үйден бастап және жұп жағы 44-ші үйден бастап соңына дейін; А.Байтұрсынов көшесінің тақ жағы 119-шы үйден бастап және жұп жағы 74-ші үйден бастап соңына дейін; Ы.Алтынсарин, Әйтеке би, Ә.Әйтенов, М.Молдыстамов, Ю.Гагарин, Бұқар жырау, Ә.Шілманов, Д.Смаилов, Ғ.Мұратбаев көшелері, Ғ.Мұратбаев тұйығы; "Бәйтерек" мөлтек ауданы
28
№294
Шиелі кенті:
"Шұғыла" мөлтек ауданы; Қ.Насыров, Қ.Әбдiқадыров, С.Мұқанов, Қажымұқан, Б.Пәрiмбетов, Ж.Молдағалиев, Б.Оразов, Н.Бекежанов көшелерi
29
№295
Жуантөбе ауылдық округi
30
№296
Бестам ауылдық округi
31
№297
Еңбекшi ауылдық округi
32
№298
Керделi ауылдық округi
33
№299
Жиделiарық ауылдық округi
34
№300
Төңкерiс ауылдық округi
35
№301
Ақмая ауылдық округi
36
№302
Гигант ауылдық округi
37
№303
Қарғалы ауылдық округi; №2019 әскери бөлiмiнiң "Далақұдық" шекара заставасы