О признании утратившим силу постановления акимата Мангистауской области от 28 сентября 2005 года № 273 "О возмещении транспортных расходов медицинских работникам"
Постановление акимата Мангистауской области от 29 мая 2017 года № 136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 июня 2017 года № 3377
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Признать утратившим силу постановления акимата Мангистауской области от 28 сентября 2005 года № 273 "О возмещении транспортных расходов медицинских работникам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1929 и опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 1 ноября 2005 года за № 182 (9469).
2. Государственному учреждению "Управление здравоохранения Мангистауской области" (К.А. Оралбаева) обеспечить официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации, размещение на интернет – ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Нургазиеву Б.Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десять календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Е.Тугжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Управление
здравоохранения
Мангистауской области"
К.Оралбаева
"29" мая 2017 г.

Маңғыстау облысы әкімдігінің 2005 жылғы 28 қыркүйектегі № 273 "Медициналық қызметкерлердің көліктік шығындарын өтеу туралы" қаулысының күші жойылды деп жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 29 мамырдағы № 136 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 маусымда № 3377 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысының әкімдігінің 2005 жылғы 28 қыркүйектегі № 273 "Медициналық қызметкерлердің көліктік шығындарын өтеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1929 болып тіркелген және 2005 жылы 1 қарашадағы № 187 (6776) "Маңғыстау" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі (К. А. Оралбаева) осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Б. Ғ. Нұрғазиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е. Тоғжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының денсаулық сақтау
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы міндетін атқарушысы
К. Оралбаева
"29" мамыр 2017 ж.