О внесении изменений в решение областного маслихата от 8 декабря 2016 года №6/65 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Мангистауского областного маслихата от 22 ноября 2017 года № 14/165. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 6 декабря 2017 года № 3472
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017 – 2019 годы" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 8 декабря 2016 года №6/65 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3228, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 7 января 2017 года №2) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017 - 2019 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2017 год, в следующих объемах:
1) доходы – 113 024 429,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 69 934 846,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 395 924,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13 049,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 39 680 609,9 тысяч тенге;
2) затраты – 104 352 169,8 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 640 482,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 654 006,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 013 524,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8 377 468,1 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 8 397 087,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 19 618,9 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 6 345 690,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 345 690,1 тысяча тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2017 год нормативы распределения доходов в бюджеты городов и районов в следующих размерах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 26,6 процентов;
Каракиянскому району - 30,1 процент;
Мангистаускому району - 100 процентов;
Тупкараганскому району - 65,4 процента;

Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 8 желтоқсандағы №6/65 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 22 қарашадағы № 14/165 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 желтоқсанда № 3472 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы "2017-2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" қаулысына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 8 желтоқсандағы №6/65 "2017 - 2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3228 болып тіркелген, 2017 жылғы 7 қаңтардағы №2 "Маңғыстау" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017 - 2019 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113 024 429,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 69 934 846,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 395 924,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 13 049,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 39 680 609,9 мың теңге;
2) шығындар – 104 352 169,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 640 482,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 654 006,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 013 524,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 8 377 468,1 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 8 397 087,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 19 618,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 6 345 690,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 345 690,1 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2017 жылға қалалар мен аудандардың бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері мына мөлшерде белгіленсін:
1) төлем көзінен ұсталатын кірістен алынатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 26,6 пайыз;
Қарақия ауданына – 30,1 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 65,4 пайыз;

Мунайлинскому району – 96,7 процентов;
городу Актау - 16,4 процента;
городу Жанаозен - 46,4 процента;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, необлагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району - 100 процентов;
Мангистаускому району - 100 процентов;
Тупкараганскому району - 100 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау - 100 процентов;
городу Жанаозен - 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району - 100 процентов;
Мангистаускому району - 100 процентов;
Тупкараганскому району - 100 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау - 100 процентов;
городу Жанаозен - 100 процентов;
4) социальный налог:
Бейнеускому району – 26,5 процентов;
Каракиянскому району - 30,7 процентов;
Мангистаускому району - 100 процентов;
Тупкараганскому району - 65,5 процентов;
Мунайлинскому району – 96,8 процентов;
городу Актау - 16,3 процента;
городу Жанаозен - 46,7 процентов.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить резерв акимата области в сумме 29 470,1 тысяча тенге.";
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии А. Сариев
Секретарь областного
Маслихата С. Трумов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области"
Нургалиева Х.Х.

Мұнайлы ауданына – 96,7 пайыз;
Ақтау қаласына – 16,4 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 46,4 пайыз;
2) төлем көзінен ұсталмайтын кірістен алынатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 100 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 100 пайыз;
3) шетел азаматтарының кірістерінен төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 100 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 100 пайыз;
4) әлеуметтік салық:
Бейнеу ауданына – 26,5 пайыз;
Қарақия ауданына – 30,7 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 65,5 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 96,8 пайыз;
Ақтау қаласына – 16,3 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 46,7 пайыз.";
13 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Облыс әкімдігінің резерві 29 470,1 мың теңге сомасында бекітілсін.";
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Сариев
Облыстық мәслихат хатшысы С. Трұмов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Х.Х. Нұрғалиева

74 940,0
013
Капитальные расходы государственного органа
2 905,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 374 611,0
029
Методическая работа
438 812,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
191 747,0
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
32 925,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
170 224,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
590 173,0
285
Управление физической культуры и спорта области
932 777,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
932 777,0
271
Управление строительства области
7 243 762,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
127 510,0
079
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
889 486,0
086
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
6 226 766,0
05
Здравоохранение
11 493 230,8
253
Управление здравоохранения области
10 221 020,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
99 730,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
55 193,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
363 391,0
006
Услуги по охране материнства и детства
66 188,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
154 264,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
235 904,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 568 162,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
1 406 305,0

74 940,0
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 905,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4 374 611,0
029
Әдістемелік жұмыс
438 812,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
191 747,0
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
32 925,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
170 224,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
590 173,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
932 777,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
932 777,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 243 762,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
127 510,0
079
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
889 486,0
086
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6 226 766,0
05
Денсаулық сақтау
11 493 230,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 221 020,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 730,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
55 193,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
363 391,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
66 188,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
154 264,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
235 904,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 568 162,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 406 305,0

013
Проведение патологоанатомического вскрытия
31 128,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 592 226,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
41 484,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
31 120,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
147 516,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
187 648,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
114 003,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
244 339,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
352 702,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 462 503,0
029
Областные базы спецмедснабжения
30 747,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
407,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
916 706,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
17 941,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
81 476,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
19 937,0
271
Управление строительства области
1 272 210,8
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 272 210,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 646 303,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 371 256,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
354 163,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
162 099,0
003
Социальная поддержка инвалидов

013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
31 128,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 592 226,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
41 484,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
31 120,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
147 516,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
187 648,0
021
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
114 003,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
244 339,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
352 702,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 462 503,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
30 747,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
407,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
916 706,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
17 941,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
81 476,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
19 937,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 272 210,8
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 272 210,8
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2 646 303,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 371 256,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
354 163,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
162 099,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау

283 442,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
270 324,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
67 315,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
278 254,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
12 875,0
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
441 026,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
78 546,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
172 216,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
12 143,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
82 182,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
40 070,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
116 601,0
261
Управление образования области
200 722,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
149 631,0
037
Социальная реабилитация
51 091,0
263
Управление внутренней политики области
25 033,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25 033,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 267,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

283 442,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
270 324,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
67 315,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
278 254,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
12 875,0
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
441 026,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
78 546,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
172 216,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
12 143,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
82 182,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
40 070,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
116 601,0
261
Облыстың білім басқармасы
200 722,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
149 631,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
51 091,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 033,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 033,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 267,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

2 267,0
297
Управление труда области
47 025,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
47 025,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 964 261,1
271
Управление строительства области
3 055 268,1
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 541 087,0
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 393 154,1
030
Развитие коммунального хозяйства
121 027,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 908 993,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
76 706,0
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 890 303,0
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 098 617,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
634 151,0
045
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
5 809,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
186 407,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
17 000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5 165 403,3
262
Управление культуры области
1 299 898,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
46 435,5
003
Поддержка культурно-досуговой работы
252 117,0
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
315 363,5
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
504 903,0
008
Обеспечение функционирования областных библиотек
75 388,0
011
Капитальные расходы государственного органа
519,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
105 172,3
263
Управление внутренней политики области
658 396,0
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне

2 267,0
297
Облыстың еңбек басқармасы
47 025,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
47 025,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 964 261,1
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 055 268,1
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 541 087,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 393 154,1
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
121 027,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 908 993,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 706,0
008
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 890 303,0
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 098 617,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
634 151,0
045
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
5 809,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
186 407,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5 165 403,3
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 299 898,3
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 435,5
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
252 117,0
005
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
315 363,5
007
Театр және музыка өнерін қолдау
504 903,0
008
Облыстық кiтапханалардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
75 388,0
011
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
519,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
105 172,3
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
658 396,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

63 182,0
005
Капитальные расходы государственного органа
80,0
272
Управление архитектуры и градостроительства области
70 025,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
30 025,0
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
40 000,0
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
39 266,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
38 466,0
003
Капитальные расходы государственного органа
800,0
12
Транспорт и коммуникации
7 103 987,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 103 987,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
41 074,0
002
Развитие транспортной инфраструктуры
3 853 183,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
322 948,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
503 011,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
1 123 182,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 260 589,0
13
Прочие
2 513 152,1
257
Управление финансов области
29 470,1
012
Резерв местного исполнительного органа области
29 470,1
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
217 692,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно - частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно - частного партнерства и концессионных проектов
217 692,0
271
Управление строительства области
779 667,0
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
779 667,0
278
Управление предпринимательства и торговли области
1 171 951,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
37 453,0
003
Капитальные расходы государственного органа
100,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 010 328,0
007
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"

63 182,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
80,0
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
70 025,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 025,0
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
40 000,0
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
39 266,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 466,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800,0
12
Көлiк және коммуникация
7 103 987,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 103 987,0
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 074,0
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
3 853 183,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
322 948,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
503 011,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 123 182,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 260 589,0
13
Басқалар
2 513 152,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
29 470,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
29 470,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
217 692,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
217 692,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
779 667,0
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
779 667,0
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
1 171 951,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 453,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100,0
006
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 010 328,0
007
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру