Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 6 сентября 2017 года № 201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 2 октября 2017 года № 3434
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 и 2018 годы по Бейнеускому району, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Бейнеуского района от 27 января 2017 года № 9 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по Бейнеускому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3284, опубликовано в газете "Рауан" от 6 марта 2017 года).
3. Государственному учреждению "Бейнеу аудандық білім бөлімі" (О.Наурызбаев) обеспечить государственную регистрацию в департаменте юстиции Мангистауской области, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата района.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района У.Амирханову.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Бейнеуского района К.Абилшеев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Бейнеу аудандық білім бөлімі"
О.Наурызбаев
"06" 09 2017 жыл
Приложение
к постановлению акимата Бейнеуского района
от 6 сентября 2017 года №201

Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қыркүйектегі № 201 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 қазанда № 3434 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Бейнеу ауданы бойынша 2017 және 2018 жылдарға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Бейнеу ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы №9 "Бейнеу ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3284 болып тіркелген, 2017 жылғы 6 наурыздағы "Рауан" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Бейнеу аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (О.Наурызбаев) осы қаулының Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, аудан әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ү.Әмірхановаға жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданы әкімінің
міндетін атқарушы Қ.Әбілшеев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Бейнеу аудандық білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
О.Наурызбаев
"06" 09 2017 жыл
Бейнеу ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 6 қыркүйектегі
№201 қаулысына қосымша