О внесении изменений в решение акима Акжигитского сельского округа от 30 октября 2009 года № 7 "Көшелерге ат қою туралы"
Решение акима села Акжигит Бейнеуского района Мангистауской области от 11 декабря 2017 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 декабря 2017 года № 3491
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и совместным постановлением и решением акимата Мангистауской области от 23 февраля 2017 года № 40 и Мангистауского областного маслихата от 23 февраля 2017 года № 7/95 "О некоторых вопросах административно - территориального устройства Бейнеуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3309), аким села Акжигит РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Акжигитского сельского округа от 30 октября 2009 года №7 "Көшелерге ат қою туралы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11-3-89, опубликовано в газете "Рауан" от 3 декабря 2009 года) следующие изменения:
в преамбулу и в пункт 1 указанного решения на государственном языке внесены изменения.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Акжигит" (А.Дуйсенбаев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Акжигит: С.Камысбаев

Ақжігіт селолық округі әкімінің 2009 жылғы 30 қазандағы №7 "Көшелерге ат қою туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Ақжігіт ауылы әкімінің 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 33 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 желтоқсанда № 3491 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына және Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 23 ақпандағы № 40 және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 7/95 "Бейнеу ауданының әкімшілік аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3309 болып тіркелген) сәйкес, Ақжігіт ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжігіт селолық округі әкімінің 2009 жылғы 30 қазандағы №7 "Көшелерге ат қою туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-3-89 болып тіркелген, 2009 жылғы 3 желтоқсандағы "Рауан" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және Ақжігіт ауылы халқының пікірін ескере отырып, Ақжігіт ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1 тармақта:
бірінші сөйлем жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақжігіт ауылындағы мына көшелерге:";
екінші сөйлем жаңа редакцияда жазылсын:
"Бейнеу-Тәжен автомобиль жолына солтүстік-шығыс бағытынан келіп қиылысатын, бойында басқада құрылыс объектілерімен қатар, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Бейнеу орталық аудандық ауруханасы"шаруашылық жүргізу құқығындағымемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Ақжігіт дәрігерлік амбулаториясы, Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеу мәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты Ақжігіт мәдениет үйі, "Ақжігіт ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі, "Бейнеу ауданының әкімдігінің "М.Бегенов атындағы орта мектебі"коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараттары орналасқан көшеге - "Тәуелсіздік";".
2. "Ақжігіт ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (А.Дүйсенбаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжігіт ауылының әкімі: С.Қамысбаев