О внесении изменений в решение акима села Жетыбай от 26 марта 2008 года № 176 "Жетібай кентіндегі жаңа тұрғын үй құрылысы салынып жатқан шағын ауданға атау беру туралы"
Решение акима села Жетыбай Каракиянского района Мангистауской области от 25 января 2017 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 февраля 2017 года № 3279
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и с учетом мнения населения села Жетыбай, на основании представления департамента юстиции Мангистауской области от 10 ноября 2016 года № 11-15-4432, аким села Жетыбай РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима села Жетыбай от 26 марта 2008 года № 176 "Жетібай кентіндегі жаңа тұрғын үй құрылысы салынып жатқан шағын ауданға атау беру туралы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-4-57, опубликовано в газете "Қарақия" от 16 сентября 2008 года № 42 (268) следующие изменения:
в заголовок и в преамбулу, а также в пункт 2 указанного решения внесены изменения.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Жетыбай" (Асанов К.С) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К.Асанов

Жетібай ауылы әкімінің 2008 жылғы 26 наурыздағы № 176 "Жетібай кентіндегі жаңа тұрғын үй құрылысы салынып жатқан шағын ауданға атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Жетібай ауылы әкімінің 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 11 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 ақпанда № 3279 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес және Жетібай ауылы тұрғындарының пікірлерін ескере отырып, Маңғыстау облысының Әділет департаментінің 2016 жылғы 10 қарашадағы № 11-15-4432 ұсынысының негізінде, Жетібай ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетібай ауылы әкімінің 2008 жылғы 26 наурыздағы № 176 "Жетібай кентіндегі жаңа тұрғын үй құрылысы салынып жатқан шағын ауданға атау беру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-4-57 болып тіркелген, 2008 жылғы 16 қыркүйектегі № 42 (268) "Қарақия" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы және кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Жетібай ауылындағы жаңа тұрғын үй құрылысы салынып жатқан шағын ауданға атау беру туралы";
"Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес және Жетібай ауылы тұрғындарының пікірлерін ескере отырып, Жетібай ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
2 тармақ алынып тасталсын.
2. "Жетібай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Асанов Қ.С.) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Қ.Асанов