О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 8/65 "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 17 августа 2017 года № 13/110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 4 сентября 2017 года № 3416
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 4 августа 2017 года №11/136 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 8 декабря 2016 года №6/65 "Об областном бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3410), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 20 декабря 2016 года №8/65 "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3231, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 17 января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017 - 2019 годы согласно приложению, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 326 795,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 230 677,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 493,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 94 374,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 988 250,0 тысяч тенге;
2) затраты - 6 419 900,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 474 713,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 484 074,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 360,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 567 818,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) -
1 567 818,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1 484 074,0 тысяч тенге;
погашение займов - 7 909,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 91 654,7 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Түпқараған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы №8/65 "2017 - 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 тамыздағы № 13/110 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 қыркүйекте № 3416 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 4 тамыздағы №11/136 "Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 8 желтоқсандағы №6/65 "2017 - 2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3410 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы №8/65 "2017 - 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3231 болып тіркелген, 2017 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017 - 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 326 795,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 230 677,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 493,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 94 374,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 988 250,0 мың теңге;
2) шығындар – 6 419 900,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 474 713,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 484 074,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 360,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –1 567 818,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -
1 567 818,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 1 484 074,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 909,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 91 654,7 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (руководитель аппарата Ізбен А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии К.Озгамбаев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Р.Рысмұхамбетов
Секретарь районного маслихата А.Досанова
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Тупкараганский
районный отдел экономики
и финансов"
А.Исатаева
17 августа 2017 года
Приложение
к решению Тупкараганского

2. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А.Ізбен) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Озгамбаев К.) жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р.Рысмұхамбетов
Аудандық мәслихат хатшысы А.Досанова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түпқараған аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысының міндетін
атқарушы
А.Исатаева
17 тамыз 2017 жыл
Түпқараған аудандық мәслихатының
2017 жылғы 17 тамыздағы