О внесении изменений в решение акима села Акшукур от 4 августа 2010 года № 231 "Ақшұқыр селосы бойынша жаңадан пайда болған көшелерге атау беру туралы"
Решение акима села АкшукурТупкараганского района Мангистауской области от 16 июня 2017 года № 155. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 3 июля 2017 года № 3385
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и с учетом мнения населения села Акшукур, исполняющий обязанности акима села Акшукур РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима села Акшукур от 4 августа 2010 года 231 "Ақшұқыр селосы бойынша жаңадан пайда болған көшелерге атау беру туралы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-6-123, опубликовано в газете "Ақкетік арайы" от 13 августа 2010 года № 58-59 (406-407) следующие изменения:
в заголовок и в пункт 1 указанного решения внесены изменения.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Акшукур" (Даутова Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Қылыш С.

Ақшұқыр ауылы әкімінің 2010 жылғы 4 тамыздағы № 231 "Ақшұқыр селосы бойынша жаңадан пайда болған көшелерге атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы Ақшұқыр ауылы әкімінің 2017 жылғы 16 маусымдағы № 155 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 шілдеде № 3385 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес және Ақшұқыр ауылы тұрғындарының пікірлерін ескере отырып, Ақшұқыр ауылы әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақшұқыр ауылы әкімінің 2010 жылғы 4 тамыздағы № 231 "Ақшұқыр селосы бойынша жаңадан пайда болған көшелерге атау беру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-6-123 болып тіркелген, 2010 жылғы 13 тамыздағы № 58-59 (406-407) "Ақкетік арайы" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы және 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Ақшұқыр ауылы бойынша жаңадан пайда болған көшелерге атау беру туралы";
"1. Ақшұқыр ауылына жаңадан пайда болған көшелеріне келесі:".
2. "Ақшұқыр ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Н.Даутова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімнің міндетін атқарушы С. Қылыш