Қызылөзен ауылы әкімінің 2008 жылғы 16 маусымдағы №11 "Қызылөзен селосынан жаңадан пайда болған көшелерге есімдер беру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы Қызылөзен ауылы әкімінің 2017 жылғы 14 ақпандағы № 3 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 наурызда № 3280 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына және Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2016 жылғы 15 қарашадағы 10–15–4500 "Заң бұзуды жою туралы" ұсынысының негізінде Қызылөзен ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Қызылөзен ауылы әкімінің 2008 жылғы 16 маусымдағы №11 "Қызылөзен селосынан жаңадан пайда болған көшелерге есімдер беру туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №11–6–60 болып тіркелген, 2008 жылғы 15 шілдедегі №35 (246) "Ақкетік арайы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2.Қызылөзен ауылы әкімінің аппаратының бас маманы (А.Туйешиева) осы шешімінің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3.Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4.Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі У. Ермекбаев

О признании утратившим силу решения акима села Кызылозен от 16 июня 2008 года №11 "Қызылөзен селосынан жаңадан пайда болған көшелерге есімдер беру туралы"
Решение акима села Кызылозен Тупкараганского района Мангистауской области от 14 февраля 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 1 марта 2017 года № 3280
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления департамента юстиции "Об устранении нарушений Закона" Мангистауской области от 15 ноября 2016 года № 10-15-4500 аким села Кызылозен РЕШИЛ:
1.Признать утратившим силу решение акима села Кызылозен от 16 июня 2008 года № 11 "Қызылөзен селосынан жаңадан пайда болған көшелерге есімдер беру туралы" (зарегистрировано в Ресстре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11–6–60 опубликовано в газете "Ақкетік арайы" от 15 июля 2008 года № 35 (246).
2.Главному специалисту (Туйешиева А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталоннам контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3.Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким села У. Ермекбаев