Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 13 маусымдағы №238-а "Қызылтөбе селолық округінің әкімшілік-аумақтық құрылысына қарасты құрамдас бөліктеріне атаулар беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 21 қаңтардағы № 12 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 ақпанда № 3276 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы", 2013 жылғы 21 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес және Қызылтөбе ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып, Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 13 маусымдағы №238-а "Қызылтөбе селолық округінің әкімшілік-аумақтық құрылысына қарасты құрамдас бөліктеріне атаулар беру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11-7-9 болып тіркелген, 2008 жылғы 18 шілдедегі №28 (31) "Мұнайлы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қызылтөбе ауылдық округінің әкімшілік-аумақтық құрылысына қарасты құрамдас бөліктеріне атаулар беру туралы";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қызылтөбе ауылдық округінің шығысында орналасқан жалпы ауданы 349,0 гектарды (2034 жеке тұрғын үй құрылысына арналған жер телімінен тұратын) құрайтын тұрғын үй массивіне Қызылтөбе-2 атауы берілсін."
2. Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің орынбасары (А.М.Абдикадыров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік кұқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімнің міндетін атқарушы С. Боранбаев

О внесении изменений в решение акима сельского округа Кызылтобе от 13 июня 2008 года №238-а "Қызылтөбе селолық округінің әкімшілік-аумақтық құрылысына қарасты құрамдас бөліктеріне атаулар беру туралы"
Решение акима сельского округа Кызылтобе Мунайлинского района Мангистауской области от 25 января 2017 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 24 февраля 2017 года № 3276
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и с учетом мнения жителей сельского округа Кызылтобе, исполняющий обязанности акима сельского округа Кызылтобе РЕШИЛ:
1. В решении акима сельского округа Кызылтобе от 13 июня 2008 года №238-а "Қызылтөбе селолық округінің әкімшілік-аумақтық құрылысына қарасты құрамдас бөліктеріне атаулар беру туралы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11-7-9, опубликовано в газете "Мұнайлы" от 18 июля 2008 года №28 (31):
в заголовок и в пункте 1 указанного решения внесены изменения.
2. Заместителю акима сельского округа Кызылтобе (Абдикадыров А.М.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Боранбаев С.