О признании утратившим силу решения маслихата от 11 декабря 2015 года № 477 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Костанайского областного маслихата"
Решение маслихата Костанайской области от 15 марта 2017 года № 139. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 апреля 2017 года № 6963
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Костанайского областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 477 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Костанайского областного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6180, опубликовано 11 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Ахметов
Секретарь Костанайского
областного маслихата
С. Ещанов

Мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 477 "Қостанай облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы № 139 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 сәуірде № 6963 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 477 "Қостанай облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6180 тіркелген, 2016 жылғы 11 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Ахметов
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
С. Ещанов