О признании утратившим силу постановления акимата от 25 июня 2015 года № 273 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление земельных отношений акимата Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 3 апреля 2017 года № 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 апреля 2017 года № 7005
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайской области от 25 июня 2015 года № 273 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление земельных отношений акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5778, опубликовано 11 августа 2015 года в газете "Қостанай таңы").
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов

Әкімдіктің 2015 жылғы 25 маусымдағы № 273 "Қостанай облысы әкімдігінің жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 3 сәуірдегі № 166 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 сәуірде № 7005 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы № 273 "Қостанай облысы әкімдігінің жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5778 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 тамызда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов