О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата Костанайской области от 20 июня 2017 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 июня 2017 года № 7119
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Костанайской области:
от 17 апреля 2015 года № 156 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5609, опубликовано 1 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
от 10 сентября 2015 года № 381 "О внесении изменений в постановление акимата от 17 апреля 2015 года № 156 "Об утверждении Положения о государственном учреждении Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5901, опубликовано 30 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов

Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 20 маусымдағы № 309 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 маусымда № 7119 болып тіркелді
"Құқықтық актiлер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
2015 жылғы 17 сәуірдегі № 156 "Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5609 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 381 "Әкімдіктің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 156 "Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5901 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов