О признании утратившим силу постановления акимата от 10 апреля 2017 года № 177 "Об установлении объемов субсидий по районам и городам Костанайской области на 2017 год"
Постановление акимата Костанайской области от 21 сентября 2017 года № 460. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 октября 2017 года № 7245
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайской области от 10 апреля 2017 года № 177 "Об установлении объемов субсидий по районам и городам Костанайской области на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7048, опубликовано 30 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов

Әкімдіктің 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 177 "2017 жылға арналған Қостанай облысының аудандары мен қалалары бойынша субсидиялардың көлемін белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 қыркүйектегі № 460 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қазанда № 7245 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 177 "2017 жылға арналған Қостанай облысының аудандары мен қалалары бойынша субсидиялардың көлемін белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7048 болып тіркелген, 2017 жылғы 30 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов