О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2018 год
Решение маслихата Костанайской области от 8 декабря 2017 года № 215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 января 2018 года № 7437
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2018 год согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Утеулин
Секретарь Костанайского
областного маслихата С. Ещанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Управление финансов акимата
Костанайской области"
________________ А. Жусупова
"8" декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Управление природных ресурсов
и регулирования природопользования
акимата Костанайской области"
______________________ М. Шаимов
"8" декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Управление экономики и
бюджетного планирования акимата
Костанайской области"
______________________ Е. Спанов
"8" декабря 2017 года
Приложение
к решению маслихата
от 8 декабря 2017 года
№ 215
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2018 год
Вид специального водопользования
Единица измерения
Ставки платы (тенге)
1.
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги

2018 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 215 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 қаңтарда № 7437 болып тіркелді
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 38-бабы 5)-тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес 2018 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Утеулин
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы С. Ещанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қостанай облысы әкімдігінің қаржы
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_____________________ А. Жусупова
2017 жылғы "8" желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қостанай облысы әкімдігінің табиғи
ресурстар және табиғат пайдалануды
реттеу басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________________ М. Шаимов
2017 жылғы "8" желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қостанай облысы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________________ Е. Спанов
2017 жылғы "8" желтоқсан
Мәслихаттың
2017 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 215 шешіміне
қосымша
2018 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері
Арнайы су пайдаланудың түрi
Өлшем бiрлiгi
Төлемақы мөлшерлемелерi (теңге)
1.
Тұрғын үй-пайдалану және коммуналдық қызметтер