О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 93 "О бюджете города Костаная на 2017-2019 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 17 июля 2017 года № 170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 августа 2017 года № 7146
В соответствии со статьями 104, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 93 "О бюджете города Костаная на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6771, опубликованное 11 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Костаная на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 35946203,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21268745,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 125266,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1769500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12782692,2 тысячи тенге;
2) затраты – 42211255,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 979762,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 905269,0 тысяч
тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 905269,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8150083,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8150083,6 тысячи тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2017 год в сумме 315026,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии, депутат
по избирательному округу № 5
А. Дудин
Секретарь Костанайского
городского маслихата
Б. Сандыбеков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования акимата
города Костаная"
____________________ М. Ержанов
Приложение 1
к решению маслихата
от 17 июля 2017 года № 170
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2016 года № 93
Бюджет города Костаная на 2017 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 93 "Қостанай қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2017 жылғы 17 шілдедегі № 170 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 тамызда № 7146 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104,106-баптарына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 93 "Қостанай қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6771 тіркелген, 2017 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35946203,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 21268745,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 125266,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1769500,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 12782692,2 мың теңге;
2) шығындар – 42211255,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 979762,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –905269,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 905269,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8150083,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8150083,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2017 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 315026,7 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, № 5 сайлау
округі бойынша депутаты
А. Дудин
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы
Б. Сандыбеков
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ М. Ержанов
Мәслихаттың
2017 жылғы 17 шілдедегі
№ 170 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 93 шешіміне 1-қосымша
Қостанай қаласының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер