О тарифах на автомобильные перевозки пассажиров и багажа города Костаная
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 2 августа 2017 года № 2265. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 августа 2017 года № 7186. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 25 января 2021 года № 105
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 25.01.2021 № 105 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қостанай қаласының жолаушылары мен багажды автомобильмен тасымалдаудың тарифтері туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 2 тамыздағы № 2265 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 тамызда № 7186 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 25 қаңтардағы № 105 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 25.01.2021 № 105 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый для всех маршрутов тариф на регулярные городские автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Костанае в размере 80 тенге.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласында жолаушылармен және багажды қалалық автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифі барлық маршруттар үшін 80 теңге мөлшерінде белгіленсін.

2. Утвердить тарифы на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в пригородном сообщении, согласно приложению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная по вопросам жилищно-коммунального хозяйства.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Жакупов
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Костанайского
городского маслихата
______________ Б. Сандыбеков

2. Қала маңындағы қатынастарға жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға тарифтер қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Жақыпов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай қалалық
мәслихат хатшысы
___________ Б. Сандыбеков