О внесении изменения в постановление акимата города Аркалыка от 20 февраля 2017 года № 73 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год"
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 2 мая 2017 года № 177. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 мая 2017 года № 7054
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Аркалыка от 20 февраля 2017 года №73 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6877, опубликовано 31 марта 2017 года в газете "Арқалық хабары") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

Арқалық қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 20 ақпандағы № 73 "2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 2 мамырдағы № 177 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 мамырда № 7054 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арқалық қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 20 ақпандағы №73 "2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6877 болып тіркелген, 2017 жылғы 31 наурызда "Арқалық хабары" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Аркалыка.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 02 мая 2017 года.
Аким города А. Балгарин
Приложение
к постановлению акимата
от 2 мая 2017 года № 177
Приложение
к постановлению акимата
от 20 февраля 2017 года №73
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования города Аркалыка на 2017 год, финансируемых за счет средств местного бюджета
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
По бюджетной программе 464040000 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования"
1
город Аркалык
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Гулдер" общеразвивающего типа в селе Ашутасты отдела образования акимата города Аркалыка Костанайской области"
20

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Арқалық қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2017 жылдың 02 мамырынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Қала әкімі А. Балғарин
Әкімдіктің
2017 жылғы 2 мамырдағы
№ 177 қаулысына қосымша
Әкімдіктің
2017 жылғы 20 ақпандағы
№ 73 қаулысына қосымша
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын, 2017 жылға арналған Арқалық қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
464040000 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бюджеттік бағдарламасы
1
Арқалық қаласы
"Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің жалпы дамулық үлгісіндегі Ашутасты ауылындағы "Гүлдер" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
20

33045,83
6943,00
2
город Аркалык
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад -ясли "Алпамыс" отдела образования акимата города Аркалыка
110
26454,55
9223,00
3
город Аркалык
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балдаурен" общеразвивающего типа в селе Фурманово отдела образования акимата города Аркалыка"
60
36383,33
5105,00
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
4
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа № 1 имени Ш. Уалиханова отдела образования акимата города Аркалыка"
20
8175,00
7147,00
5
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа №4 отдела образования акимата города Аркалыка"
50
7281,67
7147,00
6
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа №6 имени А. Кунанбаева отдела образования акимата города Аркалыка"
75
6284,44
7147,00
7
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Основная общеобразовательная школа №8 отдела образования акимата города Аркалыка"
20
7833,33
6126,00
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
8
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Восточненская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
40
9670,83
5105,00
9
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Родинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
30
8391,67
7147,00
10
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Целинненская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
20

33045,83
6943,00
2
Арқалық қаласы
Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Алпамыс" бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
110
26454,55
9223,00
3
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің жалпы дамулық үлгісіндегі Фурманов ауылындағы "Балдәурен" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
60
36383,33
5105,00
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
4
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Ш. Уәлиханов атындағы № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
8175,00
7147,00
5
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 4 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
50
7281,67
7147,00
6
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің А. Құнанбаев атындағы № 6 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
75
6284,44
7147,00
7
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 8 жалпы білім беретін негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
7833,33
6126,00
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
8
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Восточный жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
40
9670,83
5105,00
9
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Родина жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
30
8391,67
7147,00
10
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Целинный жалпы білім беретін негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20

8829,17
6126,00
По бюджетной программе 464009000 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения"
11
город Аркалык
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Гулдер" общеразвивающего типа в селе Ашутасты отдела образования акимата города Аркалыка Костанайской области"
100
24933,33
6943,00
12
город Аркалык
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Раушан" отдела образования акимата города Аркалыка"
220
21288,26
9655,00
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
13
город Аркалык
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Акбота" отдела образования акимата города Аркалыка"
120
24598,61
9802,00
14
город Аркалык
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад-ясли санаторного и общеразвивающего типа "Золотой ключик" отдела образования акимата города Аркалыка
240
25845,49
10040,00
15
город Аркалык
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад-ясли "Алпамыс" отдела образования акимата города Аркалыка
0
70,45
16
город Аркалык
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балдаурен" общеразвивающего типа в селе Фурманово отдела образования акимата города Аркалыка"
0
212,5
По бюджетной программе 464003000 "Общеобразовательное обучение"
17
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа № 1 имени Ш. Уалиханова отдела образования акимата города Аркалыка"
60
5888,89
7147,00
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
18
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа № 2 отдела образования акимата города Аркалыка"
80
8838,54
7147,00
19
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа № 3 имени Б. Майлина отдела образования акимата города Аркалыка"
50

8829,17
6126,00
464009000 "Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы
11
Арқалық қаласы
"Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің жалпы дамулық үлгісіндегі Ашутасты ауылындағы "Гүлдер" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
100
24933,33
6943,00
12
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Раушан" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
220
21288,26
9655,00
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
13
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Ақбота" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
120
24598,61
9802,00
14
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің санаторлық және жалпы дамулық типті "Золотой ключик" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
240
25845,49
10040,00
15
Арқалық қаласы
Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Алпамыс" бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
0
70,45
16
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің жалпы дамулық үлгісіндегі Фурманов ауылындағы "Балдәурен" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0
212,50
464003000 "Жалпы білім беру" бюджеттік бағдарламасы
17
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Ш. Уәлиханов атындағы №1 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
60
5888,89
7147,00
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
18
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
80
8838,54
7147,00
19
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Б. Майлин атындағы № 3 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
50

4956,67
2858,80
20
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа № 4 отдела образования акимата города Аркалыка"
30
5688,89
7147,00
21
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа № 6 имени А. Кунанбаева отдела образования акимата города Аркалыка"
65
6741,03
7147,00
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
22
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Основная общеобразовательная школа № 8 отдела образования акимата города Аркалыка"
50
4698,33
6126,00
23
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа № 10 отдела образования акимата города Аркалыка"
52
5964,74
7147,00
24
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Ангарская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
32
3697,92
25
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Акбулакская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
20
6062,5
26
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Алуанская начальная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
8
11677,08
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
27
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Основная общеобразовательная школа имени Т. Аубакирова отдела образования акимата города Аркалыка"
20
8908,33
6126,00
28
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Восточненская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
21

4956,67
2858,80
20
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 4 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
30
5688,89
7147,00
21
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің А. Құнанбаев атындағы № 6 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
65
6741,03
7147,00
22
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 8 жалпы білім беретін негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
50
4698,33
6126,00
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
23
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 10 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
52
5964,74
7147,00
24
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Аңғар жалпы негізгі білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
32
3697,92
25
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Ақбұлақ жалпы негізгі білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
6062,50
26
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Алуа жалпы білім беретін бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
8
11677,08
27
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Т.Әубәкіров атындағы жалпы негізгі білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
8908,33
6126,00
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
28
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Восточный жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
21

4694,44
29
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Каиндинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
25
6900,00
5717,60
30
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Коктауская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
19
6245,61
31
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Кызылжулдызская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
15
6933,33
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
32
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа имени А. Майкутова отдела образования акимата города Аркалыка"
25
12353,33
6126,00
33
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Родинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
26
4192,31
7147,00
34
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Сарыозенская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
48
4677,08
35
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Караторгайская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
25
10646,67
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
36
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа имени Б. Майлина отдела образования акимата города Аркалыка"
21
6226,19
37
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Целинненская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
13

4694,44
29
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Қайынды жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
25
6900,00
5717,60
30
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Көктау жалпы білім беретін негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
19
6245,61
31
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Қызылжұлдыз жалпы негізгі білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
15
6933,33
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
32
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің А. Майкөтов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
25
12353,33
6126,00
33
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Родина жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
26
4192,31
7147,00
34
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Сарыөзен жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
48
4677,08
35
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Қараторғай жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
25
10646,67
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
36
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Б.Майлин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
21
6226,19
37
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Целинный жалпы білім беретін негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
13