О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 71 "О бюджете города Аркалыка на 2017-2019 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 4 сентября 2017 года № 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 сентября 2017 года № 7204
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 71 "О бюджете города Аркалыка на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6787, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 17 января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5188808,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1708307,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 27827,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 76644,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3376030,7 тысяч тенге, из них объем субвенций – 2119571,0 тысяча тенге;
2) затраты – 5370329,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1171,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -182691,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 182691,8 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. В бюджете города на 2017 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 53263,0 тысяч тенге, в том числе:
на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам в сумме 3364,0 тысячи тенге;
на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника в сумме 4871,0 тысяча тенге;
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" в сумме 3475,0 тысяч тенге;
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы в сумме 15285,0 тысяч тенге;
на развитие рынка труда в сумме 26268,0 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. В бюджете города на 2017 год предусмотрен объем целевых трансфертов из областного бюджета на развитие в сумме 258168,2 тысяча тенге, в том числе:

Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 71 "Арқалық қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2017 жылғы 4 қыркүйектегі № 125 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қыркүйекте № 7204 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 71 "Арқалық қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6787 тіркелген, 2017 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5188808,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1708307,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27827,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 76644,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3376030,7 мың тенге, оның ішінде субвенция көлемі – 2119571,0 мың теңге;
2) шығындар – 5370329,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 1171,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -182691,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 182691,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2–тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2017 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 53263,0 мың теңге сомасында көзделген, оның ішінде:
тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 3364,0 мың теңге сомасында;
оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 4871,0 мың теңге сомасында;
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге 3475,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға 15285,0 мың теңге сомасында;
еңбек нарығын дамытуға 26268,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 4–тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2017 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен дамуға нысаналы трансферттер көлемі 258168,2 мың теңге сомасында көзделген, оның ішінде:

на строительство водопроводных сетей в селе Восточное города Аркалыка в сумме 6307,0 тысяч тенге;
на строительство по укреплению берегов реки Терсаккан на территории села Целинный города Аркалыка в сумме 2583,0 тысячи тенге;
на реконструкцию водопроводных сетей поселка Дачный города Аркалыка в сумме 4222,0 тысячи тенге;
на реконструкцию водопроводных сетей поселка Западный города Аркалыка в сумме 4656,2 тысяча тенге;
на строительство отдельно стоящей котельной с подключением школы, детского сада, врачебной амбулатории, дома культуры в селе Ашутасты города Аркалыка в сумме 98818,0 тысяч тенге;
на реконструкцию улицы Демченко протяженностью 416 метров в сумме 74000,0 тысяч тенге;
на реконструкцию улицы Демченко от улицы Каирбекова до улицы Ш. Жанибека, протяженностью 416 метров (водопровод, хозяйственно-бытовая канализация, ливневая канализация) в сумме 67582,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. В бюджете города на 2017 год предусмотрен объем бюджетных кредитов из республиканского бюджета в сумме 6350,0 тысяч тенге, в том числе:
местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 6350,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной сессии А. Искендиров
Секретарь маслихата Г. Елтебаева
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Аркалыка"
_________________ А. Мухамбетжанова
4 сентября 2017 год
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата города Аркалыка"
_________________ Н.Гайдаренко
4 сентября 2017 год
Приложение 1
к решению маслихата
от 4 сентября 2017 года № 125
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2016 года № 71
Бюджет города Аркалыка на 2017 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Арқалық қаласы Восточный ауылындағы су құбыры желілерінің құрылысына 6307,0 мың теңге сомасында;
Арқалық қаласы Целинный ауылының аумағындағы Терісаққан өзенінің жағалауын нығайту бойынша құрылысқа 2583,0 мың теңге сомасында;
Арқалық қаласы Дачный кентінің су құбыры желілерін реконструкциялауға 4222,0 мың теңге сомасында;
Арқалық қаласы Западный кентінің су құбыры желілерін реконструкциялауға 4656,2 мың теңге сомасында;
Арқалық қаласы Ашутасты ауылында мәдениет үйін, балабақша, дәрігерлік амбулатория, мектепті қосып жеке тұрған қазандықтың құрылысына 98818,0 мың теңге сомасында;
ұзындығы 416 метр Демченко көшесін реконструкциялауға 74000,0 мың теңге сомасында.
Қайырбеков көшесінен Ш. Жәнібек көшесіне дейінгі ұзындығы 416 метр Демченко көшесін реконструкциялауға (су құбыры, шаруашылық – тұрмыстық кәріз, нөсерлі кәріз) 67582,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2017 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен бюджеттік несие көлемі 6350,0 мың теңге сомасында көзделген, оның ішінде:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға 6350,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының төрағасы А. Искендиров
Мәслихат хатшысы Г. Елтебаева
"КЕЛІСІЛДІ"
"Арқалық қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ А. Мұхамбетжанова
4 қыркүйек 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Арқалық қаласы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Н. Гайдаренко
4 қыркүйек 2017 жыл
Мәслихаттың
2017 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 125 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 71 шешіміне 1-қосымша
Арқалық қаласының 2017 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер