Об установлении тарифа на регулярные городские автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Аркалыке
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 5 декабря 2017 года № 451. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 декабря 2017 года № 7420. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 1 августа 2023 года № 280
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 01.08.2023 № 280 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф на регулярные городские автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Аркалыке единым для всех маршрутов в размере 60 тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Аркалыка.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Балгарин
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Аркалыкского
городского маслихата
______________ Г. Елтебаева

Арқалық қаласында жолаушылар мен багажды қалалық автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 5 желтоқсандағы № 451 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 желтоқсанда № 7420 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 1 тамыздағы № 280 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 01.08.2023 № 280 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арқалық қаласында барлық маршруттар үшін жолаушылар мен багажды қалалық автомобильмен тұрақты тасымалдауға 60 теңге мөлшерінде бірыңғай тариф белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Арқалық қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Балғарин
"КЕЛІСІЛДІ"
Арқалық қаласы
мәслихатының хатсышы
____________ Г. Елтебаева