О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 72 "О бюджете города Лисаковска на 2017-2019 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 23 февраля 2017 года № 106. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 марта 2017 года № 6891
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 72 "О бюджете города Лисаковска на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6777, опубликовано 19, 26 января, 2 февраля 2017 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3243463,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1881650,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27848,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 22866,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1311099,5 тысяч тенге;
2) затраты – 3639016,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -134822,1 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 174438,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 309260,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -260730,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 260730,6 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв акимата города Лисаковска на 2017 год в сумме 7776,0 тысяч тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории города – 4548,0 тысяч тенге;
резерв местного исполнительного органа города на неотложные затраты – 3228,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2017 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе:
на капитальный ремонт здания средней школы № 4 в городе Лисаковске Костанайской области в сумме 149249,0 тысяч тенге;
на создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 5787,5 тысяч тенге;
на оплату услуг по поставке и монтажу оборудования системы видеонаблюдения, ограждения и турникетов в целях обеспечения антитеррористической защищенности объектов образования в сумме 9934,0 тысячи тенге;

Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 72 "Лисаков қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 106 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 наурызда № 6891 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 72 "Лисаков қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6777 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 19, 26 қаңтарда, 2 ақпанда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3243463,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1881650,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27848,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 22866,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1311099,5 мың теңге;
2) шығындар – 3639016,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -134822,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 174438,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 309260,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -260730,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 260730,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2017 жылға арналған Лисаков қаласы әкімдігінің резерві 7776,0 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
қала аумағында табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін төтенше резерв – 4548,0 мың теңге;
қаланың жергілікті атқарушы органының шұғыл шығындарға арналған резерві – 3228,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2017 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Қостанай облысы Лисаков қаласындағы № 4 орта мектептің ғимаратын күрделі жөндеуге 149249,0 мың теңге сомасында;
сандық білім беру инфрақұрылымын құруға 5787,5 мың теңге сомасында;
білім беру объектілерін терроризмге қарсы қорғалуын қамтамасыз ету мақсатында бейнебақылау жүйесі жабдығын, қоршау және турникеттерді жеткізу және монтаждау бойынша қызметтерге ақы төлеуге 9934,0 мың теңге сомасында;

на оплату услуг по поставке и монтажу оборудования системы видеонаблюдения в целях обеспечения антитеррористической защищенности объектов культуры в сумме 4208,0 тысяч тенге;
на доучивание безработных, направленных на профессиональную подготовку в 2016 году по Дорожной карте занятости 2020, в сумме 3301,0 тысяча тенге;
на обучение бухгалтеров в сумме 1571,0 тысяча тенге;
на проведение аудита специального назначения в сумме 9800,0 тысяч тенге;
на ремонт дорог города Лисаковска в сумме 300000,0 тысяч тенге;
на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме 76,0 тысяч тенге;
на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы, в сумме 22635,0 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2017 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета, в том числе:
на реконструкцию водопроводных сетей города Лисаковска (магистральные сети) в сумме 2530,0 тысяч тенге;
на реконструкцию канализационных сетей от коллектора станции биологической очистки до прудов накопителей города Лисаковска в сумме 2278,0 тысяч тенге;
на реконструкцию станции биологической очистки сточной воды в поселке Октябрьский города Лисаковска в сумме 4117,0 тысяч тенге;
на строительство газовых котельных с реконструкцией тепловых сетей в поселке Октябрьский города Лисаковска в сумме 18340,0 тысяч тенге;
на строительство административного здания в городе Лисаковске на пересечении улицы Мира - улицы Строителей в сумме 6350,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2017 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в республиканский и областной бюджеты в сумме 2961,4 тысяча тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 8-2 следующего содержания:
"8-2. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2017 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов в сумме 309153,1 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель
внеочередной сессии
А. Демисенов
Секретарь
городского маслихата
Г. Жарылкасымова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата города Лисаковска"
_______________ Н. Турлубекова
Приложение 1
к решению маслихата
от 23ф евраля 2017 года № 106
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2016 года № 72
Бюджет города Лисаковска на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

мәдениет объектілерін терроризмге қарсы қорғалуын қамтамасыз ету мақсатында бейнебақылау жүйесі жабдығын жеткізу және монтаждау бойынша қызметтерге ақы төлеуге 4208,0 мың теңге сомасында;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша 2016 жылы кәсіптік даярлауға жіберілген жұмыссыздардың оқуын аяқтауға 3301,0 мың теңге сомасында;
бухгалтерлерді оқытуға 1571,0 мың теңге сомасында;
арнайы мақсаттағы аудитті жүргізуге 9800,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласының жолдарын жөндеуге 300000,0 мың теңге сомасында;
жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге 76,0 мың теңге сомасында;
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде мобильді орталықтарда оқуды қосқанда жұмысшы кадрларды еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер және дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға 22635,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2017 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Лисаков қаласының су құбыры желілерін (магистральдық желілер) қайта жаңартуға 2530,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласы биологиялық тазалау станциясының коллекторынан жинағыш тоғандарына дейін кәріз желілерін қайта жаңартуға 2278,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласы Октябрь кентінде ағынды суды биологиялық тазалау станциясын қайта жаңартуға 4117,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласы Октябрь кентінде жылу желілерін қайта жаңартумен газ қазандықтарын салуға 18340,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласында Мир көшесі – Строительный көшесі қиылысында әкімшілік ғимарат салуға 6350,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 8-1-тармақпен толықтырылсын:
"8-1. 2017 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде республикалық және облыстық бюджеттерге 2961,4 мың теңге сомасында нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 8-2-тармақпен толықтырылсын:
"8-2. 2017 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде 309153,1 мың теңге сомасында пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы
А. Демисенов
Қалалық
мәслихат хатшысы
Г. Жарылқасымова
КЕЛІСІЛДІ
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ Н. Турлубекова
Мәслихаттың
2017 жылғы 23 ақпандағы
№ 106 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 72 шешіміне 1-қосымша
Лисаков қаласының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер