О бюджете города Лисаковска на 2018-2020 годы
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 21 декабря 2017 года № 182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 января 2018 года № 7455.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 2, статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5149675,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2179429,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21247,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 28535,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2920464,0 тысячи тенге;
2) затраты – 5272295,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -31760,6 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 31760,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 4269,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 4269,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -86591,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 86591,0 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 04.12.2018 № 291 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета бюджету города Лисаковска, составляет 810844,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что на 2018 год объем бюджетных изъятий из бюджета города Лисаковска в областной бюджет установлен в сумме 0,0 тенге.
3-1. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2018 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих объемах:
в республиканский бюджет в сумме 166,9 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 20002,6 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 13.02.2018 № 206 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2018 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного (города областного значения) бюджета бюджету поселка Октябрьский, в сумме 10300,0 тысяч тенге.
5. Учесть, что резерв акимата города Лисаковска на 2018 год составляет 0,0 тенге.

Лисаков қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 182 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 7455 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексі 2-бабының 4-тармағына, 73, 75-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лисаков қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5149675,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2179429,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 21247,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 28535,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2920464,0 мың теңге;
2) шығындар – 5272295,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 31760,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 31760,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 4269,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 4269,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 86591,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 86591,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 04.12.2018 № 291 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 810844,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
3. 2018 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 0,0 теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3-1. 2018 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде мынадай көлемдерде нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін:
республикалық бюджетке 166,9 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 20002,6 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 13.02.2018 № 206 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2018 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен Октябрь кентінің бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі 10300,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. 2018 жылға арналған Лисаков қаласы әкімдігінің резерві 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.

Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 16.08.2018 № 273 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Исключен решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 04.06.2018 № 255 (вводится в действие с 01.01.2018).
7. Исключен решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 04.06.2018 № 255 (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Исключен решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 04.06.2018 № 255 (вводится в действие с 01.01.2018).
9. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Лисаковска на 2018 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель Х сессии А. Демисенов
Исполняющий обязанности
секретаря городского маслихата И. Неявко
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Лисаковска"
______________ Ш. Бекмухамедова
21 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 182
Бюджет города Лисаковска на 2018 год

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 16.08.2018 № 273 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Алып тасталды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 04.06.2018 № 255 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Алып тасталды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 04.06.2018 № 255 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Алып тасталды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 04.06.2018 № 255 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Лисаков қаласының бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын 2018 жылға арналған бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Х сессияның төрағасы А. Демисенов
Қалалық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы И. Неявко
"КЕЛІСІЛДІ"
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ Ш. Бекмухамедова
2017 жылғы 21 желтоқсан
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 182 шешіміне 1-қосымша
Лисаков қаласының 2018 жылға арналған бюджеті

от 21 декабря 2017 года
№ 182
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Лисаковска на 2018 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 182 шешіміне
4-қосымша
Лисаков қаласының бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын 2018 жылға арналған бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру