О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 18 мая 2017 года № 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 июня 2017 года № 7078
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу, следующие решения маслихата:
от 9 апреля 2014 года № 230 "Об утверждении Регламента Амангельдинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4682, опубликовано 23 мая 2014 года в газете "Аманкелді арайы");
от 17 ноября 2014 года № 270 "О внесении изменения в решение маслихата от 9 апреля 2014 года № 230 "Об утверждении Регламента Амангельдинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5218, опубликовано 19 декабря 2014 года в газете "Аманкелді арайы").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной пятой сессий Г. Баженова
Секретарь районного маслихата К. Кеделбаев

Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2017 жылғы 18 мамырдағы № 120 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 маусымда № 7078 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың келесі:
"Аманкелді аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 230 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4682 тіркелген, 2014 жылғы 23 мамырда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған);
"Мәслихаттың 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 230 "Аманкелді аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2014 жылғы 17 қарашадағы № 270 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5218 тіркелген, 2014 жылғы 19 желтоқсанда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезекті бесінші сессия төрағасы Г. Баженова
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Кеделбаев