Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2018 год
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 12 октября 2017 года № 155. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 ноября 2017 года № 7286. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2018 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 12 қазандағы № 155 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 қарашада № 7286 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить размер квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, в разрезе организаций на 2018 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Амангельдинского района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения возникшие с 1 января 2018 года.
Аким района Н. Утегенов
Приложение
к постановлению акимата
от 12 ноября 2017 года № 155
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в разрезе организаций на 2018 год
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников в организации, человек
Размер квоты в процентном выражении от списочной численности работников
Количество рабочих мест
1.
Коммунальное государственное предприятие "Аманкелді мал дәрігері" коммунального государственного учреждения "Отдел ветеринарии Амангельдинского района"
56
1,8 %
1
2.
Государственное коммунальное предприятие "Аман-Су" акимата Амангельдинского района
51
2 %
1

1. 2018 жылға арналған ұйымдар бөлінісінде пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және өз әрекетін 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратады.
Аудан әкiмi Н. Өтегенов
Әкімдіктің
2017 жылғы 12 қазандағы
№ 155 қаулысына қосымша
2018 жылға арналған ұйымдар бөлінісінде пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота мөлшері
№ р/с
Ұйымның атауы
Ұйымдағы жұмыскерлердің тізімдік саны, адам
Квота мөлшері жұмыскерлердің тізімдік санынан пайыздық көрсетілімде
Жұмыс орындарының саны
1.
"Аманкелді ауданының ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аманкелді мал дәрігері" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
56
1,8 %
1
2.
Аманкелді ауданы әкімдігінің "Аман-Су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
51
2 %
1