О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 76 "О бюджете Аулиекольского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 3 мая 2017 года № 121. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 мая 2017 года № 7041
В соответствии со статьями 104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2017-2019 годы" от 22 декабря 2016 года № 76 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6776, опубликовано 12 января 2017 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аулиекольского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 4442235,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 921954, 0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 14227,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11800,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3494254,9 тысяч тенге;
2) затраты – 4582963,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 77052,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 95298,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18246,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -217779,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 217779,6 тысяч тенге.";
подпункт 5) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"5) предоставление субсидий на переезд в сумме 2946,0 тысяч тенге;";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть в бюджете района на 2017 год погашение бюджетных кредитов в размере 18246,0 тысяч тенге.";т
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 320,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 5-2 следующего содержания:
"5-2. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевого трансферта из областного бюджета на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 146441,0 тысяча тенге.";
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Аулиекольского района"
__________________ Т.И. Печникова

Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 76 "Әулиекөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 3 мамырдағы № 121 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 мамырда № 7041 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104 және 106-баптарына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 76 "Әулиекөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6776 тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауданының 2017 -2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4442235,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 921954,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14227,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11800,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3494254,9 мың теңге;
2) шығындар – 4582963,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 77052,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 95298,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18246,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -217779, 6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 217779,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) көшуге субсидия беруге 2946,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде 18246,0 мың теңге мөлшерінде бюджеттік кредиттерді өтеу ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 320,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 5-2-тармағымен толықтырылсын:
"5-2. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде көлік инфрақұрылымын дамытуға облыстық бюджеттен дамуға 146441,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Қойшыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Т. И. Печникова