О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 69 "О бюджете Денисовского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 11 октября 2017 года № 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 октября 2017 года № 7265
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 69 "О бюджете Денисовского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6796, опубликовано 18 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 876 364,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 759 776,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 19 654,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 992,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2 093 942,4 тысячи тенге;
2) затраты – 3 046 402,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14 139,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29 682,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 543,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -184 176,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 184 176,9 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата О. Фрайденберг
Секретарь Денисовского
районного маслихата       А. Мурзабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности руководителя
государственного учреждения "Отдел
экономики и финансов акимата
Денисовского района"
_______________ Жанпиисова М. В.
11 октября 2017 год
Приложение 1
к решению маслихата
от 11 октября 2017 года № 119
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2016 года № 69
Бюджет Денисовского района на 2017 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Д о х о д ы

Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 69 "Денисов ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2017 жылғы 11 қазандағы № 119 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қазанда № 7265 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 69 "Денисов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6796 тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 876 364,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 759 776,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 19 654,3 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2 992,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 093 942,4 мың теңге;
2) шығындар – 3 046 402,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 14 139,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 29 682,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 15 543,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 184 176,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 184 176,9 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрайымы О. Фрайденберг
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы А. Мұрзабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Денисов ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысының
міндетін атқарушы
________________ М.В. Жанпиисова
2017 жыл "11" қазан
Мәслихаттың
2017 жылғы 11 қазандағы
№ 119 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 69 шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған Денисов ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкi сыныбы
Атауы
Кірістер

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8923,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8673,0
022
Капитальные расходы государственного органа
250,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Перелески"
9932,0
01
Государственные услуги общего характера
9932,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
9932,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9932,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9682,0
022
Капитальные расходы государственного органа
250,0
Приложение 3
к решению маслихата
от 11 октября 2017 года № 119
Приложение 5
к решению маслихата
от 21 декабря 2016 года № 69
Перечень трансфертов органам местного самоуправления на 2017 год
Наименование органа местного самоуправления
Сумма
тысяч тенге
Государственное учреждение "Аппарат акима Денисовского сельского округа"
27719,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Тельманского сельского округа"
1232,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Приреченского сельского округа"
1484,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Архангельского сельского округа"
557,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Аршалинского сельского округа"
1098,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Аятского сельского округа"
2426,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Зааятского сельского округа"
787,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Комаровского сельского округа"
1123,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Крымского сельского округа"
1060,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Красноармейского сельского округа"
872,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Покровского сельского округа"
1000,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Свердловского сельского округа"
871,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Тобольского сельского округа"
1028,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Перелески"
921,0

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8923,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8673,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250,0
"Перелески ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
9932,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
9932,0
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
9932,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9932,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9682,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250,0
Мәслихаттың
2017 жылғы 11 қазандағы
№ 119 шешіміне 3-қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 69 шешіміне 5-қосымша
2017 жылы жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер тізбесі
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарының атауы
Сомасы,
мың теңге
"Денисов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
27719,0
"Тельман ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1232,0
"Приречен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1484,0
"Архангельск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
557,0
"Аршалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1098,0
"Әйет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2426,0
"Заәйет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
787,0
"Комаров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1123,0
"Қырым ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1060,0
"Красноармейск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
872,0
"Покров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1000,0
"Свердлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
871,0
"Тобыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1028,0
"Перелески ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
921,0