О признании утратившими силу некоторых решений Джангельдинского районного маслихата
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 18 мая 2017 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 мая 2017 года № 7069
В соответствии со статьей 27, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Джангельдинского районного маслихата:
1) от 10 апреля 2014 года № 170 "Об утверждении Регламента Джангельдинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4704, опубликовано 27 мая 2014 года в газете "Біздің Торғай");
2) от 8 августа 2014 года № 182 "О внесении изменения в решение маслихата от 10 апреля 2014 года № 170 "Об утверждении Регламента Джангельдинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5061, опубликовано 9-16 сентября 2014 года в газете "Біздің Торғай").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Ордабаев
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата С. Нургазин

Жангелдин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2017 жылғы 18 мамырдағы № 93 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 мамырда № 7069 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, 50-бабының 2-тармағына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жангелдин аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 170 "Жангелдин аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4704 тіркелген, 2014 жылғы 27 мамырда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған);
2) 2014 жылғы 8 тамыздағы № 182 "Мәслихаттың 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 170 "Жангелдин аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5061 тіркелген, 2014 жылғы 9-16 қыркүйекте "Біздің Торғай" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Ордабаев
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы С. Нургазин