О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 61 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 29 ноября 2017 года № 134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 декабря 2017 года № 7375
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 61 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6773, опубликовано 13 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2772968,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 191970,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7587,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7200,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2566211,1 тысяч тенге;
2) затраты – 2969127,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 334,0 тысячи тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 3015,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -196493,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 196493,1 тысячи тенге.";
подпункты 1), 3), 4) и 6) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) на создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме – 13002,3 тысяч тенге;
3) на обучение бухгалтеров в сумме – 0,0 тенге;
4) на проведение аудита спецального назначения в сумме – 0,0 тенге;
6) на разработку землеустроительной документации, топографирование и устройство ограждений почвенных очагов сибиреязвенных захоронений в сумме – 4814,5 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Т. Ахметов
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата С. Нургазин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Джангельдинского района"
______________________ Е. Биржикенов
29 ноября 2017 года
Приложение
к решению маслихата
от 29 ноября 2017 года
№ 134
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 61 "Жангелдин ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2017 жылғы 29 қарашадағы № 134 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 желтоқсанда № 7375 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 61 "Жангелдин ауданының 2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6773 тіркелген, 2017 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2772968,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 191970,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7587,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 7200,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2566211,1 мың теңге;
2) шығындар – 2969127,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 334,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3015,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -196493,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 196493,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 1), 3), 4) және 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) сандық білім беру инфрақұрылымын құруға – 13002,3 мың теңге сомасында;
3) бухгалтерлерді оқытуға – 0,0 теңге сомасында;
4) арнайы мақсаттағы аудитті жүргізуге – 0,0 теңге сомасында;
6) жерге орналастыру құжаттамасын әзірлеуге, топографиялауға және сібір жарасы көмінділерінің топырақты ошақтарының қоршауларын орнатуға - 4814,5 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Ахметов
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы С. Нургазин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жангелдин ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ Е. Биржикенов
2017 жылғы 29 қараша
Мәслихаттың
2017 жылғы 29 қарашадағы
№ 134 шешіміне қосымша
Мәслихаттың