О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2018-2020 годы
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 21 декабря 2017 года № 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 января 2018 года № 7459.
В редакции от: 03.08.2018
Опубликовано: Эталонный контрольный банк НПА РК в электронном виде, 10.01.2018 г.
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 21 декабря 2017 года № 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 января 2018 года № 7459.
О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2018-2020 годы
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Житикара Житикаринского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год, в следующих объемах:
1) доходы – 411414,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 169253 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 6025 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 236136,6 тысяч тенге;
2) затраты – 411414,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 28.11.2018 № 249 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в бюджете города Житикара Житикаринского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 5027 тысяч тенге.
3. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета города Житикара Житикаринского района в районный бюджет на 2018 год составляет 0 тенге.
4. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год, не подлежащих секвестру не установлен.
5. Учесть, что в бюджете города Житикара Житикаринского района на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе:
1) 112806,2 тысяч тенге - средний ремонт улиц города Житикара.
Сноска. Пункт 5 - с изменением, внесенным решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 03.08.2018 № 224 (вводится в действие с 01.01.2018).

Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 173 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 7459 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 411414,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 169253 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6025 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 236136,6 мың теңге;
2) шығындар – 411414,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 28.11.2018 № 249 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының бюджетінде 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі, 5027 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2018 жылға арналған аудан бюджетіне Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының бюджетінен бюджеттік алып қоюлардың көлемі 0 теңге құрайтыны ескерілсін.
4. Кезекті қаржы жылына арналған бюджеттік бағдарламалар тізбесі секвестрлеуге жатпайтыны ескерілсін.
5. 2018 жылға арналған Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) 112806,2 мың теңге - Жітіқара қаласының көшелерінің орташа жөндеуі.
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 03.08.2018 № 224 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

5-1. Учесть, что в бюджете города Житикара Житикаринского района на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) 16240 тысяч тенге – средний ремонт автомобильной дороги по улице Комарова в границах от пересечения с улицей Ленина до пересечения с улицей Алтынсарина (общая протяженность проезжей части – 460 метров);
2) 46879,1 тысяч тенге - средний ремонт автомобильной дороги микрорайона Айнабулак (общая протяженность проезжей части – 1983 метра);
3) 7502,9 тысяч тенге - проведение ремонта системы отопления здания городского акимата;
4) 240 тысяч тенге - демеркуризация отработанных ртутьсодержащих ламп;
5) 5000,5 тысяч тенге - обустройство 10-ти детских игровых площадок на территории города Житикара;
6) 14560 тысяч тенге - устройство тротуаров из брусчатки города Житикара;
7) 11718,9 тысяч тенге – средний ремонт внутриквартального проезда от магазина Байтерек в 6 микрорайоне города Житикара до средней школы № 12 (общая протяженность проезжей части 510 метров);
8) 5162 тысячи тенге - средний ремонт по улице Жибек Жолы от пересечения с улицей Ленина до поворота на микрорайон Желтоксан (общая протяженность проезжей части – 520 метров);
9) 3500 тысяч тенге - текущий ремонт участка автомобильной дороги по улице Майлина (общая протяженность проезжей части 700 метров);
10) 3500 тысяч тенге - текущий ремонт участка автомобильной дороги по улице Зулхаирова (общая протяженность проезжей части 833 метра);
11) 4000,0 тысяч тенге- текущий ремонт квартир, находящихся в коммунальной собственности.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 05.03.2018 № 190 (вводится в действие с 01.01.2018); с изменениями, внесенными решениями маслихата Житикаринского района Костанайской области от 05.06.2018 № 207 (вводится в действие с 01.01.2018); от 03.08.2018 № 224 (вводится в действие с 01.01.2018); от 28.11.2018 № 249 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии      Р. Шукманова
Секретарь Житикаринского районного маслихата      А. Кабиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования акимата
Житикаринского района"
______________ Г. Баймухамбетова
21 декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Житикары
Житикаринского района
________ К. Акжигитов
21 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года
№ 173
Бюджет города Житикара Житикаринского района на 2018 год

5-1. 2018 жылға Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының бюджетінде аудандық бюджетінен мақсатты ағымдағы трансферттер қарастырылды, оның ішінде:
1) 16240 мың теңге - Ленин көшесінің қиылысындағы Алтынсарин көшесінің қиылысының шекарасына дейін Комаров көшесіндегі автомобиль жолын орташа жөндеуге (көлік жүретін бөлігінің жалпы ұзындығы - 460 метр);
2) Айнабұлақ шағын ауданындағы (жүріс бөлігінің жалпы ұзындығы - 1983 метр) автомобиль жолын орташа жөндеуге - 46879,1 мың теңге;
3) қала әкімдігі ғимаратының жылу беру жүйесін жөндеуге – 7502,9 мың теңге;
4) пайдаланылған сынапты шамдарды сынаптан айыруға – 240 мың теңге;
5) Жітіқара қаласының аумағында 10 балалар ойын алаңдарын жайластыруға - 5000,5 мың теңге;
6) Жітіқара қаласында тас жолдарынан тротуарларды орналасуға – 14560 мың теңге;
7) 11718,9 мың теңге - Жітіқара қаласының 6 шағын ауданындағы Бәйтерек дүкенінен № 12 орта мектебіне дейін квартал ішіндегі өткелді орташа жөндеу (көлік жүретін бөлігінің жалпы ұзындығы - 510 метр);
8) 5162 мың теңге - Жибек Жолы көшесі бойынша Ленин көшесінің қиылысынан Желтоқсан шағын ауданының бұрылысына дейін орташа жөндеу (көлік жүретін бөлігінің жалпы ұзындығы - 520 метр);
9) 3500 мың теңге - Майлин көшесінің бойымен автомобиль жолы учаскесін ағымдағы жөндеу (көлік жүретін бөлігінің жалпы ұзындығы – 700 метр);
10) 3500 мың теңге - Зулхаиров көшесінің бойымен автомобиль жолы учаскесін ағымдағы жөндеу (көлік жүретін бөлігінің жалпы ұзындығы – 833 метр);
11) 4000,0 мың теңге - коммуналдық меншіктегі пәтерлерге ағымдағы жөндеу.
Ескерту. Шешім 5-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 05.03.2018 № 190 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 05.06.2018 № 207 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 03.08.2018 № 224 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.11.2018 № 249 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Р. Шукманова
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________ Г. Баймухамбетова
2017 жылғы 21 желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ"
Жітіқара ауданы
Жітіқара қаласының әкімі
__________ К. Акжигитов
2017 жылғы 21 желтоқсан
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 173 шешіміне
1-қосымша
Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2018 жылға арналған бюджеті