Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2018 год
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 5 октября 2017 года № 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 октября 2017 года № 7267
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2018 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 5 қазандағы № 103 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қазанда № 7267 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить размер квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в разрезе организаций на 2018 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Камыстинского района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с 1 января 2018 года.
Аким района Г. Бекмухамедов
Приложение
к постановлению акимата
от 5 октября 2017 года № 103
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2018 год
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников, человек
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество работающих мест для лиц освободившихся из мест лишения свободы, человек
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Камысты"
50
2,0 %
1
2.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Содружество-98"

1. 2018 жылға арналған ұйымдар бөлінісінде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қамысты ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және өз әрекетін 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратады.
Қамысты
ауданының әкімі
Ғ. Бекмұхамедов
2017 жылғы 5 қазандағы
№ 103 әкімдігінің қаулысына
қосымша
2018 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота мөлшері
№ р/н
Ұйымның атауы
Адамдардың, жұмысшылардың сандық тізімі
Квота мөлшері (жұмысшылардың сандық тізімінің %)
Бас бостандығынан айыру орындарынан шыққан адамдар үшін жұмыс орындардың саны
1.
Қамысты жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
50
2,0 %
1
2.
"Содружество-98" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі