О районном бюджете Карабалыкского района на 2018-2020 годы
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 21 декабря 2017 года № 200. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 января 2018 года № 7474. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 604 212,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 942 334,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 15 202,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 253,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2 629 423,5 тысяч тенге;
2) затраты – 3 628 675,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33 825,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61 327,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27 502,4 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -58 288,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 58 288,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 06.12.2018 № 317 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Бюджетные изъятия из бюджета района в областной бюджет не предусмотрены.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрен объҰм бюджетной субвенции передаваемой из областного бюджета в бюджет района в сумме 1 839 946,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены объҰмы субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселка Карабалык и Кустанайского сельского округа в сумме 126 313,0 тысяч тенге, в том числе:
поселок Карабалык - 115 842,0 тысяч тенге;
Кустанайский сельский округ – 10 471,0 тысяч тенге.
4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрен возврат целевых трансфертов из бюджета района в сумме 2209,2 тысяч тенге:
в том числе возврат трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 259,9 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 1949,3 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 – в соответствии с решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 13.02.2018 № 214 (вводится в действие с 01.01.2018).

Қарабалық ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 200 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 7474 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексі 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 604 212,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 942 334,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15 202,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 17 253,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 629 423,5 мың теңге;
2) шығындар – 3 628 675,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 33 825,1 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 61 327,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 27 502,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -58 288,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 58 288,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 06.12.2018 № 317 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Облыстық бюджетке аудандық бюджетінен бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудандық бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 1 839 946,0 мың теңге көзделгені ескерілсін.
4. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте Қарабалық кенті және Қостанай ауылдық округінің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 126 313,0 мың теңге көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Қарабалық кенті – 115 842,0 мың теңге;
Қостанай ауылдық округі – 10 471,0 мың теңге.
4-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен нысаналы трансферттерді қайтару 2209,2 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін:
оның ішінде республикалық бюджеттен бөлінген 259,9 мың теңге сомасында, облыстық бюджеттен бөлінген 1949,3 мың теңге сомасында трансферттерді қайтаруы есепке алынсын.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды – Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 13.02.2018 № 214 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

5. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
1) доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам;
2) доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
3) на субсидирование затрат работодателя на создание социальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов;
4) на выплату государственной адресной социальной помощи;
5) на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
6) реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы;
7) на развитие рынка труда на 2018 год.
6. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год поступление кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено поступление средств из областного бюджета, в том числе:
1) целевого трансферта на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
2) целевого трансферта на развитие теплоэнергетической системы.
8. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено поступление средств из областного бюджета, в том числе:
1) на создание цифровой образовательной инфраструктуры;
2) на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
3) на установление и пропашку административных границ;
4) на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов;
5) на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных;
6) на утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов;
7) средний ремонт участка автомобильной дороги районного значения "Подъезд к селу Смирновка";
8) средний ремонт пяти улиц поселка Карабалык;
9) на строительство средней школы с государственным языком обучения в поселке Карабалык Карабалыкского района;
10) на капитальный ремонт здания Боскольской средней школы.
11) для подключения организаций образования к высокоскоростному Интернету;
12) на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию и возмещению сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов на 2018 год;

5. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдерінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде мынадай:
1) тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
2) оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
3) мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға;
4) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
5) халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіруге;
6) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға;
7) 2018 жылға арналған еңбек нарығын дамытуға.
6. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен кредиттер түсімі көзделсін.
7. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен қаражат түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға нысаналы трансферт;
2) жылу энергетикалық жүйесін дамытуға нысаналы трансферт.
8. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен қаражат түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға;
2) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде мобильді орталықтардағы оқуды қос алғанда, еңбек нарығында кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмыс кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға;
3) әкімшілік шекараларды орнатуға және қазып салуға;
4) қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалға алу (жалдау) бойынша шығыстарды өтеуге;
5) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге;
6) инсинераторларды пайдалана отырып биологиялық қалдықтарды кәзеге жаратуға;
7) "Смирнов ауылына кіре беріс" аудандық маңызы бар автомобиль жолы учаскесін орташа жөндеу;
8) Қарабалық кентінің бес көшесін орташа жөндеу;
9) Қарабалық ауданы Қарабалық кентінде мемлекеттік тілде оқытатын орта мектептің құрылысына;
10) Бозкөл орта мектептің ғимаратын күрделі жөндеуге.
11) жылдамдығы жоғары Интернетке білім беру ұйымдарын қосу үшін;
12) жаңартылған бiлiм мазмұны бойынша бастауыш, негiзгi және жалпы орта бiлiмнiң оқу бағдарламаларын іске асыратын бiлiм беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және осы бағыттағы 2018 жылға арналған жергілікті бюджет қаражаты есебінен төленген шығындар сомасын өтеуге;

13) на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей в рамках второго направления Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
14) на аутсорсинг услуг в сфере занятости населения частным агентствам занятости в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
15) на капитальный ремонт здания государственного учреждения "Карабалыкский районный Дом культуры";
16) на проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 13.02.2018 № 214 (вводится в действие с 01.01.2018); от 26.04.2018 №241 (вводится в действие с 01.01.2018); от 07.06.2018 № 262 (вводится в действие с 01.01.2018).
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа Карабалыкского района на 2018 год в сумме 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 06.12.2018 № 317 (вводится в действие с 01.01.2018).
10. Утвердить перечень бюджетных программ (подпрограмм), не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
11. Утвердить перечень бюджетных программ поселка, села, сельского округа на 2018 год, согласно приложению 5 к настоящему решению.
12. Утвердить трансферты органам местного самоуправления, распределенные по сельским округам, согласно приложению 6 к настоящему решению.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель очередной восьмой сессии М. Тукпатуллина
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата Карабалыкского
района"
________________ М. Шайхинов
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 200
Районный бюджет Карабалыкского района на 2018 год

13) Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасының екінші бағытындағы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар ұсынуға;
14) Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасының шеңберінде жұмыспен қамтудың жеке агенттіктеріне халықты жұмыспен қамту саласында көрсетілетін қызметтердің аутсорсингіне;
15) "Қарабалық аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратын күрделі жөндеуге;
16) ірі қара малдың нодулярлық дерматитіне қарсы эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді – Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 13.02.2018 № 214 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.04.2018 № 241 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.06.2018 № 262 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
9. Қарабалық ауданының жергілікті атқарушы органының 2018 жылға арналған резерві 0,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 06.12.2018 № 317 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2018 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
11. 2018 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
12. Ауылдық округтер бойынша таратылған жергілікті өзін - өзі басқару органдарына трансферттер осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сегізінші сессия төрайымы М. Тукпатуллина
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарабалық ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ М.Шайхинов
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 200 шешіміне 1-қосымша
Қарабалық ауданының 2018 жылға арналған аудандық бюджеті

452
Отдел финансов района (города областного значения)
27847,0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
27847,0
Приложение 4
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 200
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год
Функциональная подгруппа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 200
Перечень бюджетных программ поселка, села, сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 06.12.2018 № 317 (вводится в действие с 01.01.2018).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Белоглинского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Боскольского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Бурлинского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Есенкольского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабалыкского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Побединского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Славенского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Смирновского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Станционного сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима села Тогузак"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Урнекского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабалыкского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Смирновского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Урнекского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Белоглинского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Боскольского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Бурлинского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Есенкольского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабалыкского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Побединского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Смирновского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Станционного сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
123
Государственное учреждение "Аппарат акима села Тогузак"
008
Освещение улиц населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Урнекского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
Приложение 6
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 200
Трансферты органам местного самоуправления, распределенные по сельским округам на 2018 год

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
27847,0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
27847,0
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 200 шешіміне 4-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдықтоп
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
04
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 200 шешіміне 5-қосымша
2018 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 06.12.2018 № 317 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Функционалдык кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123
"Белоглин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Бозкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Бөрлі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Есенкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Қарабалық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Михайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Новотроицк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Победа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Славен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Смирнов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Станционный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Тоғызақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Өрнек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123
"Қарабалық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Михайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Новотроицк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Смирнов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Өрнек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елдi-мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123
"Белоглин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123
"Бозкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
123
"Бөрлі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123
"Есенкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123
"Қарабалық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123
"Михайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123
"Новотроицк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
123
"Победа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
123
"Смирнов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123
"Станционный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
123
"Тоғызақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
123
"Өрнек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 200 шешіміне 6-қосымша
2018 жылға ауылдық округтер бойынша таратылған жергілікті өзін - өзі басқару органдарына трансферттер