О районном бюджете Карасуского района на 2018-2020 годы
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 15 декабря 2017 года № 174. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 января 2018 года № 7444. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Карасуского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 461 188,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 015 431,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 7 278,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 264,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3 428 215,6 тысяч тенге;
2) затраты – 4 487 910,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38 367,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 53 629,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 262,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 65 089,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 65 089,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 29.11.2018 № 272 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в бюджете района на 2018 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 2 744 547,0 тысяч тенге.
2-1. Учесть, что в бюджете района на 2018 год предусмотрен целевой текущий трансферт на компенсацию потерь доходов района, связанных с ожидаемым невыполнением доходной части в сумме 95000,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 29.11.2018 № 272 (вводится в действие с 01.01.2018)
3. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сел, сельского округа:
1) Бюджетные субвенции передаваемые из районного бюджета в бюджеты сел, сельского округа на 2018 год в сумме 171 321,0 тысяч тенге, в том числе:
Железнодорожный сельский округ - 14 452,0 тысячи тенге;
село Карасу - 95 650,0 тысяч тенге;
село Октябрьское - 61 219,0 тысяч тенге.
2) Бюджетные субвенции передаваемые из районного бюджета в бюджеты сел, сельского округа на 2019 год в сумме 231 887,0 тысяч тенге, в том числе:

Қарасу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 174 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 қаңтарда № 7444 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 461 188,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 015 431,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7 278,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –10 264,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 428215,6 мың теңге;
2) шығындар – 4 487 910,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 38 367,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 53 629,5мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 15262,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– - 65 089,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65 089,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 29.11.2018 № 272 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 2744547,0 мың теңге көзделгені ескерілсін.
2-1. 2018 жылға арналған аудан бюджетінде кіріс бөлігінің күтілетін орындалмауына байланысты аудан кірістерінің шығындарын өтеуге 95000,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферт көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 29.11.2018 № 272 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Ауылдар, ауылдық округ бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемдері белгіленсін:
1) 2018 жылға арналған ауылдар, ауылдық округ бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенция 171 321,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Железнодорожный ауылдық округі - 14 452,0 мың теңге;
Қарасу ауылы - 95 650,0 мың теңге;
Октябрь ауылы - 61 219,0 мың теңге.
2) 2019 жылға арналған ауылдар, ауылдық округ бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенция 231 887,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:

Железнодорожный сельский округ - 10 907,0 тысяч тенге;
село Карасу - 157 109,0 тысяч тенге;
село Октябрьское - 63 871,0 тысяча тенге.
3) Бюджетные субвенции передаваемые из районного бюджета в бюджеты сел, сельского округа на 2020 год в сумме 241 053,0 тысяч тенге, в том числе:
Железнодорожный сельский округ - 11 346,0 тысяч тенге;
село Карасу - 163 187,0 тысяч тенге;
село Октябрьское - 66 520,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете района на 2018 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
1) исключен решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 06.06.2018 № 238 (вводится в действие с 01.01.2018);
2) доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
3) исключен решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 06.06.2018 № 238 (вводится в действие с 01.01.2018);
4) выплату государственной адресной социальной помощи на 2018 год;
5) увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами;
6) расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств;
7) внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения на 2018 год;
8) развитие рынка труда на 2018 год;
9) реконструкцию разводящих сетей водопровода села Челгаши;
10) доплата за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общесреднего образования на 2018 год;
11) средний ремонт участка на 0-7 километре автомобильной дороги районного значения (подъезд к селу Жамбыл).
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 06.06.2018 № 238 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Предусмотреть в бюджете района на 2018 год поступление средств из республиканского бюджета, бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов.
6. Предусмотреть в бюджете района на 2018 год целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного бюджета, в том числе на:
1) создание цифровой образовательной инфраструктуры;
2) краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
3) возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;

Железнодорожный ауылдық округі - 10 907,0 мың теңге;
Қарасу ауылы - 157 109,0 мың теңге;
Октябрь ауылы - 63 871,0 мың теңге.
3) 2020 жылға арналған ауылдар, ауылдық округ бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенция 241 053,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Железнодорожный ауылдық округі - 11 346,0 мың теңге;
Қарасу ауылы - 163 187,0 мың теңге;
Октябрь ауылы - 66 520,0 мың теңге.
4. 2018 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) алынып тасталды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 06.06.2018 № 238 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі);
2) оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
3) алынып тасталды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 06.06.2018 № 238 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі);
4) 2018 жылға арналған мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
5) мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға;
6) техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдар тізбесін кеңейту;
7) 2018 жылға арналған халықты жұмыспен қамту орталықтарын әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіруге;
8) 2018 жылға арналған еңбек нарығын дамытуға;
9) Шолақашы ауылы су құбырының тарату желілерін реконструкциялауға;
10) 2018 жылға арналған бастауыш, негізгі және жалпы орташа білімді оқыту бағдарламаларын іске асыратын және ұлттық біліктілік тестілеуінен өткен мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігіне қосымша ақы;
11) аудандық маңызы бар автомобиль жолының 0-7 километрінде (Жамбыл ауылына кіреберіс) учаскесін орташа жөндеу.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 06.06.2018 № 238 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2018 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға бюджеттік кредиттер, республикалық бюджеттен қаражаттардың түсімдері көзделсін;
6. 2018 жылға арналған аудан бюджетінде нысаналы ағымдағы трансферттер және облыстық бюджеттен дамуға арналған трансферттері көзделсін, оның ішінде:
1) цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға;
2) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде мобильдік орталықтарда оқытуды қоса алғанда, еңбек нарығында талап етілген кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмыс кадрларды қысқа мерзімді кәсіби оқытуға;
3) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығыстарын өтеуге;

4) проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных;
5) утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов;
6) строительство общеобразовательной средней школы с государственным языком обучения на 320 мест в селе Карасу Карасуского района Костанайской области;
7) реконструкцию разводящих сетей водопровода села Челгаши;
8) установление и пропашку административных границ;
9) исключен решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 13.02.2018 № 202 (вводится в действие с 01.01.2018);
10) исключен решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 13.02.2018 № 202 (вводится в действие с 01.01.2018);
11) средний ремонт искусственных сооружений на участке автомобильной дороги районного значения "Карасу-Новоселовка-Новопавловка" 70 километров;
12) средний ремонт улиц села Карасу;
13) средний ремонт участка на 0-7 километре автомобильной дороги районного значения (подъезд к селу Жамбыл);
14) подключение организаций образования к высокоскоростному интернету;
15) приобретение учебников по обновленному содержанию;
16) доплата учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов на 2018 год;
17) аутсорсинг услуг в сфере занятости населения частным агентствам занятости в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
18) проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота;
19) заработная плата педагогам дополнительного образования IT классов;
20) оплата коммунальных услуг организаций образования.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата Карасуского района Костанайской области от 13.02.2018 № 202 (вводится в действие с 01.01.2018); от 11.05.2018 № 230 (вводится в действие с 01.01.2018); от 06.06.2018 № 238 (вводится в действие с 01.01.2018); от 28.08.2018 № 264 (вводится в действие с 01.01.2018).
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа Карасуского района на 2018 год в сумме 33000,0 тысяч тенге, в том числе:
на неотложные затраты в сумме 33000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 29.11.2018 № 272 (вводится в действие с 01.01.2018).
7-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) в 2017 году целевых трансфертов в сумме 2830,4 тысячи тенге.

4) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге;
5) инсинераторларды пайдалана отырып биологиялық қалдықтарды кәдеге жаратуға;
6) Қостанай облысы Қарасу ауданының Қарасу ауылында мемлекеттік тілде оқытатын 320 орынға арналған жалпы білім беретін орта мектебін салуға;
7) Шолақашы ауылы су құбырының тарату желілерін қайта құруға;
8) әкімшілік шекараларды орнатуға және қазып салуға;
9) алынып тасталды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 13.02.2018 № 202 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі);
10) алынып тасталды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 13.02.2018 № 202 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі);
11) "Қарасу-Новоселов-Новопавлов" 70 километрінде аудандық маңызы бар автомобиль жолының учаскесінде жасанды құрылыстарды орташа жөндеуге;
12) Қарасу ауылының көшелерін орташа жөндеуге;
13) аудандық маңызы бар автомобиль жолының 0-7 километрінде (Жамбыл ауылына кіреберіс) учаскесін орташа жөндеу;
14) білім беру ұйымдарын жоғары жылдамдықты Интернетке қосу;
15) мазмұны жаңартылған оқулықтарды сатып алу;
16) жаңартылған білім мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және осы бағыттағы 2018 жылға арналған жергілікті бюджет қаражаттары есебінен шығыстар сомаларды өтеу;
17) нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға бағдарламасы шегінде жұмыспен қамтудың жеке агенттіктерінің тұрғындардың жұмыспен қамту саласында қызметтердің аутсорсингі;
18) ірі қара малдың нодулярлық дерматитке қарсы эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізу;
19) IT сыныптардың қосымша білім беретін педагогтарға жалақы;
20) білім беру ұйымдарының коммуналдық қызметтерін төлеу.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 13.02.2018 № 202 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.05.2018 № 230 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.06.2018 № 238 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.08.2018 № 264 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. Қарасу ауданының 2018 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 33000,0 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
жедел шығындарға 33000,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 29.11.2018 № 272 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
7-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджетінде 2017 жылы пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің 2830,4 мың теңге сомасында қайтаруы көзделсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 13.02.2018 № 202 (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Утвердить перечень бюджетных программ сел и сельских округов на 2018 - 2020 годы, согласно приложению 4.
9. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год, согласно приложению 5.
10. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления сел и сельских округов Карасуского района на 2018-2020 годы, согласно приложению 6.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии В. Журжа
СекретарьКарасуского
районного маслихата С. Казиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________ Р.Нургалиев
15 декабря 2017 года
Приложение № 1
к решению маслихата
от 15 декабря 2017 года № 174
Районный бюджет на 2018 год

Ескерту. Шешім 7-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 13.02.2018 № 202 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2018-2020 жылдарға арналған ауыл мен ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2018 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2018-2020 жылдарға арналған Қарасу ауданының ауыл және ауылдық округтерінің жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің бөлінуі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы В. Журжа
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы С. Қазиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарасу ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Р. Нұрғалиев
2017 жылғы 15 желтоқсан
Мәслихаттың
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 174 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджеті

007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
7055,5
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5214,4
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
5214,4
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
35128,7
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
14458,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8253,2
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6205,3
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
20670,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
12614,9
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8055,3
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
143119,0
1
Сельское хозяйство
107822,7
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
29298,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
25381,1
006
Капитальные расходы государственного органа
3916,9
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
78524,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
16924,9
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2680,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
5187,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
53059,8
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
673,0
6
Земельные отношения
22523,3
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
22523,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15866,3
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
6088,0
007
Капитальные расходы государственного органа
569,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
12773,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)

007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
7055,5
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
5214,4
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5214,4
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
35128,7
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
14458,5
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8253,2
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6205,3
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
20670,2
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12614,9
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
8055,3
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
143119,0
1
Ауыл шаруашылығы
107822,7
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
29298,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25381,1
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3916,9
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
78524,7
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16924,9
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2680,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
5187,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
53059,8
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
673,0
6
Жер қатынастары
22523,3
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
22523,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15866,3
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
6088,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
569,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
12773,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі

3503751,0
01
Государственные услуги общего характера
454835,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
258485,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
17481,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
17481,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
86032,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
83502,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2530,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
154972,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
154972,0
2
Финансовая деятельность
19105,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
19105,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
17427,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1678,0
5
Планирование и статистическая деятельность
164797,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
164797,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
15126,0
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
149671,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
12448,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12448,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
12448,0
02
Оборона
7926,0
1
Военные нужды
5421,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5421,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5421,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
2505,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2505,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)

3503751,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
454835,0
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
258485,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
17481,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17481,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
86032,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
83502,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2530,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
154972,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
154972,0
2
Қаржылық қызмет
19105,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
19105,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17427,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1678,0
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
164797,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
164797,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15126,0
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
149671,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
12448,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12448,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12448,0
02
Қорғаныс
7926,0
1
Әскери мұқтаждар
5421,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5421,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5421,0
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
2505,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2505,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3590,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
3590,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Восточного сельского округа"
3590,0
Приложение № 5
к решению маслихата
от 15 декабря 2017 года №174
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение № 6
к решению маслихата
от 15 декабря 2017 года № 174

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3590,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3590,0
"Восток ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3590,0
Мәслихаттың
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 174 шешіміне 5-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестерлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Мәслихаттың
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 174 шешіміне 6-қосымша