О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 55 "О районном бюджете Наурзумского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 28 февраля 2017 года № 77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 марта 2017 года № 6904
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 55 "О районном бюджете Наурзумского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6779, опубликовано 18 января 2017 года в газете "Науырзым тынысы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 1621321,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 243584,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7271,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 115,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1370351,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1651881,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3427,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6807,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3380,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -33987,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33987,9 тысячи тенге:
поступление займов – 6807,0 тысяч тенге;
погашение займов – 3380,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30560,9 тысяч тенге.".
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 6035,0 тысяч тенге;
на доучивание направленных на профессиональную подготовку в 2016 году по Дорожной карте занятости 2020 в сумме 1468,0 тысяч тенге;
на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в сумме 478,0 тысяч тенге;
на обучение главных бухгалтеров на соответствие международным стандартам финансовой отчетности субъектов квазигосударственного сектора в сумме 340,0 тысяч тенге;
на проведение аудита специального назначения в сумме 900,0 тысяч тенге;
на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме 893,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 55 "Науырзым ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2017 жылғы 28 ақпандағы № 77 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 наурызда № 6904 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №55 "Науырзым ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6779 тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда "Науырзым тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1621321,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 243584,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7271,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 115,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 1370351,0 мың теңге;
2) шығындар – 1651881,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 3427,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 6807,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 3380,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -33987,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33987,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 6807,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3380,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 30560,9 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
сандық білім беру инфрақұрлымын құру үшін 6035,0 мың теңге сомасында;
2016 жылы Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша кәсіби даярлауға бағытталған оқуын аяқтауға 1468,0 мың теңге сомасында;
қоныс аударушылар және оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) үшін шығыстарды өтеуге 478,0 мың теңге сомасында;
квазимемлекеттік сектор субъектілеріне халықаралық қаржылық стандарттарға сәйкес бас бухгалтерлерді оқытуға 340,0 мың теңге сомасында;
арнайы мақсаттағы аудитті жүргізуге 900,0 мың теңге сомасында;
жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринарлық іс-шаралар жүргізуге 893,0 мың теңге сомасында;

на утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов в сумме 3213,0 тысяч тенге;
на краткосрочные профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 8149,0 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Х. Едрисов
Секретарь районного маслихата Г. Абенова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики,
финансов и предпринимательства
Наурзумского района"
________________ Н. Дехтярева
"28" февраля 2017 года
Приложение
к решению маслихата
от 28 февраля 2017 года № 77
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2016 года № 55
Бюджет Наурзумского района на 2017 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

инсинераторларды пайдалана отырып, биологиялық қалдықтарды пайдаға асыруға 3213,0 мың теңге сомасында;
2017-2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында қажетті кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларын, жұмылдыру орталықтарында оқытуды бірге қоса алғанда, қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға 8149,0 мың теңге сомасында.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Х. Едрисов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Әбенова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Науырзым ауданының
экономика, қаржы және
кәсіпкерлік бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Н. Дехтярева
2017 жылғы "28" ақпан
Мәслихаттың
2017 жылғы 28 ақпандағы
№ 77 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 55 шешіміне
1-қосымша
Науырзым ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер