О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 64 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 28 февраля 2017 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 марта 2017 года № 6918
В соответствии с пунктом 7 статьи 44 и статьями 104, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2017-2019 годы" от 22 декабря 2016 года № 64 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6794, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов 17 января 2017 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2894803,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1624877,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18340,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 37820,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1213766,5 тысячи тенге;
2) затраты – 3034406,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1045411,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1066395,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20984,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1185014,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1185014,2 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 10811,5 тысячи тенге, в том числе трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 10786,8 тысячи тенге, трансфертов, выделенных из Национального фонда и из специального резерва Правительства Республики Казахстан в сумме 19,8 тысячи тенге и трансфертов, выделенных из областного бюджета в сумме 4,9 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
"11) краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы.";

Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 64 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2017 жылғы 28 ақпандағы № 75 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 наурызда № 6918 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 44-бабының 7-тармағына және 104, 109-баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 64 "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6794 тіркелген, 2017 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2894803,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1624877,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18340,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 37820,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1213766,5 мың теңге;
2) шығындар – 3034406,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1045411,0 мың теңге, оның iшiнде: бюджеттiк кредиттер – 1066395,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 20984,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1185014,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1185014,2 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте 10811,5 мың теңге сомасында нысаналы трансферттерді қайтару, оның ішінде республикалық бюджеттен 10786,8 мың теңге сомасында бөлінген трансферттер, Ұлттық қордан және Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резервінен 19,8 мың теңге сомасында бөлінген трансферттер және облыстық бюджеттен 4,9 мың теңге сомасында бөлінген трансферттер қөзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы мынадай мазмұндағы 11) тармақшасымен толықтырылсын:
"11) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде, мобильді орталықтарда оқытуды қоса алғанда еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқыту.";