О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 64 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 15 мая 2017 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 июня 2017 года № 7080
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2017-2019 годы" от 22 декабря 2016 года № 64 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6794, опубликовано 17 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2896316,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1624877,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18340,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 37820,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1215279,5 тысячи тенге;
2) затраты – 3073660,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1007669,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1066395,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 58725,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1185014,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1185014,2 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа Тарановского района на 2017 год в сумме 6224,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель
внеочередной сессии
А. Ахметбеков
Секретарь
районного маслихата
С. Сапабеков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов акимата Тарановского
района"
___________________ В. Ересько
Приложение 1
к решению маслихата
от 15 мая 2017 года № 97
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2016 года № 64
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 64 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2017 жылғы 15 мамырдағы № 97 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 маусымда № 7080 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 64 "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6794 тіркелген, 2017 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2896316,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1624877,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18340,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 37820,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1215279,5 мың теңге;
2) шығындар – 3073660,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1007669,8 мың теңге, оның iшiнде: бюджеттiк кредиттер – 1066395,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 58725,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1185014,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1185014,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2017 жылға арналған Таран ауданы жергілікті атқарушы органының резерві 6224,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессиясының төрағасы
А. Ахметбеков
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
С. Сапабеков
КЕЛІСІЛДІ
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ В. Ересько
Мәслихаттың
2017 жылғы 15 мамырдағы
№ 97 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 64 шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер