О бюджетах сельских округов, поселка Тарановского района на 2018-2020 годы
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 22 декабря 2017 года № 158. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 января 2018 года № 7476.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Асенкритовского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 630,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 170,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 460,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 630,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете Асенкритовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 12 460,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Майского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 430,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 972,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 43 458,0 тысяч тенге;
2) затраты – 51 430,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете Майского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 43 458,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Новоильиновского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 503,0 тысяч тенге, в том числе по:

Таран ауданы кентінің, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 158 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 7476 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Асенкритов ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 16 630,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 170,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 12 460,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 630,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2018 жылға арналған Асенкритов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 460,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Майский ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 51 430,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 972,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 43 458,0 мың теңге;
2) шығындар – 51 430,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
4. 2018 жылға арналған Майский ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 43 458,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Новоильинов ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 20 503,0 мың теңге, оның ішінде:

налоговым поступлениям – 7 372,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 131,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20 503,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в бюджете Новоильиновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 13 131,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Тарановского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 285701,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 28306,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 257395,1 тысяч тенге;
2) затраты – 285701,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Тарановского района Костанайской области от 12.10.2018 № 221 (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Учесть, что в бюджете Тарановского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 87 748,0 тысяч тенге.
9. Учесть, что в бюджете Тарановского сельского округа на 2018 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на средний ремонт дорог.
9-1. Учесть, что в бюджете Тарановского сельского округа на 2018 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) замену уличного освещения в селе Тарановское;
2) ремонт фонтана в селе Тарановское;
3) благоустройство села Тарановское.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 28.02.2018 № 173 (вводится в действие с 01.01.2018); в редакции решения маслихата Тарановского района Костанайской области от 22.06.2018 № 192 (вводится в действие с 01.01.2018).

салықтық түсімдер бойынша – 7 372,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 13 131,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 503,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
6. 2018 жылға арналған Новоильинов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13 131,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Таран ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 285701,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 28306,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 257395,1 мың теңге;
2) шығындар – 285701,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 12.10.2018 № 221 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2018 жылға арналған Таран ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 87 748,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін. 2018 жылға арналған Таран ауылдық округініңоблыстық
9. 2018 жылға арналған Таран ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен жолдарды орташа жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
9-1. 2018 жылға арналған Таран ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Таран ауылында көшелерді жарықтандыруды ауыстыруға;
2) Таран ауылында субұрқақты жөндеуге;
3) Таран ауылын абаттандыру.
Ескерту. Шешім 9-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 28.02.2018 № 173 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 22.06.2018 № 192 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

10. Утвердить бюджет поселка Тобол на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 224693,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 32892,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 70,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 191731,3 тысяч тенге;
2) затраты – 224693,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения маслихата Тарановского района Костанайской области от 22.06.2018 № 192 (вводится в действие с 01.01.2018).
11. Учесть, что в бюджете поселка Тобол предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 51 291,0 тысяч тенге.
12. Учесть, что в бюджете поселка Тобол на 2018 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на средний ремонт дорог.
12-1. Учесть, что в бюджете поселка Тобол на 2018 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) средний ремонт дорог поселка Тобол;
2) благоустройство поселка Тобол.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-1 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 28.02.2018 № 173 (вводится в действие с 01.01.2018); в редакции решения маслихата Тарановского района Костанайской области от 12.10.2018 № 221 (вводится в действие с 01.01.2018).
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии
секретарь районного маслихата С. Сапабеков
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Асенкритовского
сельского округа
________________ М. Баяков
22 декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Майского сельского округа
_______________ С. Ендоренко
22 декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Новоильиновского
сельского округа
_______________ С. Мусапиров
22 декабря 2017 года
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"
_______________ В. Ересько
22 декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Тарановского сельского округа
_______________ А. Ильченко
22 декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким поселка Тобол
_______________ Б. Каукин
22 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2017 года № 158
Бюджет Асенкритовского сельского округа на 2018 год

10. Тобыл кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 224693,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 32892,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 70,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 191731,3 мың теңге;
2) шығындар – 224693,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 22.06.2018 № 192 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2018 жылға арналған Тобыл кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 51 291,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
12. 2018 жылға арналған Тобыл кентінің бюджетінде облыстық бюджеттен жолдарды орташа жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
12-1. 2018 жылға арналған Тобыл кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Тобыл кентінің жолдарын орташа жөндеу;
2) Тобыл кентін абаттандыру.
Ескерту. Шешім 12-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 28.02.2018 № 173 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда – Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 12.10.2018 № 221 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының төрағасы
аудандық мәслихаттың хатшысы С. Сапабеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Асенкритов ауылдық
округінің әкімі
________________ М. Баяков
22 желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Майский ауылдық
округінің әкімі
________________ С. Ендоренко
22 желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Новоильинов ауылдық
округінің әкімі
________________ С. Мүсапиров
22 желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
________________ В. Ересько
22 желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Таран ауылдық округінің әкімі
________________ А. Ильченко
22 желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Тобыл кентінің әкімі
________________ Б. Каукин
22 желтоқсан 2017 жыл
Мәслихаттың
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 158 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Асенкритов ауылдық округінің бюджеті