Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 3 мая 2017 года № 111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 мая 2017 года № 7060. Утратило силу постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 6 ноября 2017 года № 233
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 06.11.2017 № 233 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Узункольского района на 2017 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Сарсембаев
Приложение
к постановлению акимата
от 3 мая 2017 года № 111
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Узункольского района на 2017 год, финансируемых за счет средств местного бюджета
Наименование дошкольной организации
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Дошкольные миницентры, организованные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации (детские ясли, детский сад, ясли-сад, комплекс "школа- детский сад")
Дошкольные миницентры, организованные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации (детские ясли, детский сад, ясли-сад, комплекс "школа- детский сад")
Дошкольные миницентры, организованные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации (детские ясли, детский сад, ясли-сад, комплекс "школа-детский сад")
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
ясельные группы
дошкольные группы
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Айгөлек" отдела образования Узункольского района акимата Узункольского района
село Узунколь

2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 3 мамырдағы № 111 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 мамырда № 7060 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қарашадағы № 233 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 06.11.2017 № 233 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017 жылға арналған Ұзынкөл ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырсын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ұзынкөл ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелрі бойынша орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Сарсембаев
Әкімдіктің
2017 жылғы 3 мамырдағы
№ 111 қаулысына қосымша
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын, 2017 жылға арналған Ұзынкөл ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі ұйымның атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (елді мекен)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Орта білім беру ұйымдары-ның базасында ұйымдасты-рылған мектепке дейінгі шағын-орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар (бөбекжай, балабақша, бөбектер бақшасы, балабақша-мектеп кешені)
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдасты-рылған мектепке дейінгі шағын-орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар (бөбекжай, балабақша, бөбектер бақшасы, балабақша-мектеп кешені)
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын-орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар (бөбекжай, балабақша, бөбектер бақшасы, балабақша-мектеп кешені)
толық күндік
толық күндік
бөбекжай топтар
мектепке дейінгі топтар
1
"Ұзынкөл ауданы әкімдігінің Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі "Айгөлек" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ұзынкөл ауылы