О внесении изменения в постановление акимата города Павлодара от 10 марта 2015 года № 275/5 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 16 октября 2017 года № 1207/35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 октября 2017 года № 5651
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях определения мест для размещения агитационных печатных материалов, акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара от 10 марта 2015 года № 275/5 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4363, опубликовано 19 марта 2015 года в газете "Звезда Прииртышья" № 30, 19 марта 2015 года в газете "Сарыарқа самалы" № 30) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Н. Ашимбетов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Павлодарской
городской территориальной
избирательной комиссии А. Маржикбаев
"16" октября 2017 года
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара от 16 октября
2017 года № 1207/35
Приложение 1
к постановлению акимата
города Павлодара от 10 марта
2015 года № 275/5
Перечень мест для размещения агитационных
печатных материалов в городе Павлодаре
№ п/п
Места размещения
Количество штук
город Павлодар
1
стенд возле жилого дома № 37 по улице Ледовского (на автобусной остановке "Бассейн")
1
2
стенд возле жилого дома № 28 по улице Айманова (на автобусной остановке "Берег")
1
3
стенд возле жилого дома № 28 по улице Торайгырова (на автобусной остановке "Площадь Конституции")
1
4
стенд возле жилого дома № 17 по улице Мира
1
5
стенд возле жилого дома № 53 по улице Торайгырова (со стороны улицы Ленина)
1
6
стенд возле жилого дома № 30 по улице академика Сатпаева (на автобусной остановке "Торайгырова")
1
7
стенд возле жилого дома № 44 по улице Айманова (на автобусной остановке "Мира")
1
8
стенд по улице Торайгырова (возле государственного учреждения "Музыкальный колледж – музыкальная школа-интернат для одаренных детей" по улице Торайгырова, 67)
1
9
стенд возле жилого дома № 86 по улице Лермонтова (на автобусной остановке "Научно-техническая библиотека")
1
10
стенд по улице Торайгырова (возле здания Павлодарского филиала акционерного общества "ForteBank" по улице Торайгырова, 64)
1
11
стенд возле жилого дома № 54 по улице Торайгырова (напротив торгового центра "Барыс")
1
12
стенд по улице Торайгырова (на автобусной остановке "Кутузова")
1
13
стенд по улице Павлова (на автобусной остановке "Кафе "Весна")
1
14
стенд по улице Кутузова (на автобусной остановке "Кооператор")
1
15
стенд возле железнодорожного вокзала (на автобусной остановке "Вокзал")
1
16
стенд по улице Кутузова (на автобусной остановке "Ласточка")
1
17
стенд возле жилого дома № 101 по улице Естая (на автобусной остановке "Жасыбай")
1
18
стенд по улице Суворова (на автобусной остановке "Восточный микрорайон")
1
19
стенд по улице Суворова (на автобусной остановке "Мебельная фабрика")
1
20
стенд возле жилого дома № 40 по улице Естая (возле здания Павлодарского областного филиала акционерного общества "Народный банк Казахстана")
1
21

Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы "Үгіттеу жөніндегі материалдарын орналастыру орындарын және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды анықтау туралы" № 275/5 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 16 қазандағы № 1207/35 қаулысы. Павлодар облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 қазанда № 5651 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес, үгіттеу жөніндегі баспа материалдарын орналастыру орындарын анықтау мақсатында, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы "Үгіттеу жөніндегі материалдарын орналастыру орындарын және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды анықтау туралы" № 275/5 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4363 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 наурызда № 30 "Звезда Прииртышья" газетінде, 2015 жылғы 19 наурызда № 30 "Сарыарқа самалы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Н. Әшімбетов
КЕЛІСІЛДІ:
Павлодар қалалық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы А. Маржықбаев
2017 жылғы "16" қазан
Павлодар қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 16 қазандағы
№ 1207/35 қаулысына
қосымша
Павлодар қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 10 наурыздағы
№ 275/5 қаулысына
1-қосымша
Павлодар қаласында үгіттеу жөніндегі баспа
материалдарын орналастыру орындарының тізбесі
№ р/с
Орналастыру орындары
Дана саны
Павлодар қаласы
1
Ледовский көшесіндегі № 37 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Бассейн" автобус аялдамасында)
1
2
Айманов көшесіндегі № 28 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Берег" автобус аялдамасында)
1
3
Торайғыров көшесіндегі № 28 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Конституция алаңы" автобус аялдамасында)
1
4
Мир көшесіндегі № 17 тұрғын үйдің жанындағы стенд
1
5
Торайғыров көшесіндегі № 53 тұрғын үйдің жанындағы стенд (Ленин көшесі жағынан)
1
6
Академик Сәтбаев көшесіндегі № 30 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Торайғыров" автобус аялдамасында)
1
7
Айманов көшесіндегі № 44 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Мир" автобус аялдамасында)
1
8
Торайғыров көшесіндегі стенд (Торайғыров көшесі, 67 бойынша "Музыкалық колледж – дарынды балаларға арналған музыкалық мектеп-интернат" мемлекеттік мекемесінің жанында)
1
9
Лермонтов көшесіндегі № 86 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Ғылыми-техникалық кітапхана" автобус аялдамасында)
1
10
Торайғыров көшесіндегі стенд (Торайғыров көшесі, 64 бойынша "ForteBank" акционерлік қоғамы Павлодар филиалы ғимаратының жанында)
1
11
Торайғыров көшесіндегі № 54 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Барыс" сауда орталығына қарама қарсы)
1
12
Торайғыров көшесіндегі стенд ("Кутузов" автобус аялдамасында)
1
13
Павлов көшесіндегі стенд ("Весна" кафесі" автобус аялдамасында)
1
14
Кутузов көшесіндегі стенд ("Кооператор" автобус аялдамасында)
1
15
Теміржол вокзалы жанындағы стенд ("Вокзал" автобус аялдамасында)
1
16
Кутузов көшесіндегі стенд ("Ласточка" автобус аялдамасында)
1
17
Естай көшесіндегі № 101 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Жасыбай" автобус аялдамасында)
1
18
Суворов көшесіндегі стенд ("Восточный шағынауданы" автобус аялдамасында)
1
19
Суворов көшесіндегі стенд ("Жиһаз фабрикасы" автобус аялдамасында)
1
20
Естай көшесіндегі № 40 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Қазақстан Халық банкі" акционерлік қоғамы Павлодар облыстық филиалы ғимаратының жанында)
1
21

стенд возле жилого дома № 288 по улице 1 Мая (возле рынка "Асыл")
1
22
стенд по улице М. Исиналиева (возле здания Павлодарского педагогического колледжа имени Бейсена Ахметова)
1
23
стенд по улице Академика Чокина (на территории речного вокзала)
1
24
стенд по улице Академика Чокина (на автобусной остановке "Пионерская")
1
25
стенд по улице Катаева (на автобусной остановке "Государственное казенное коммунальное предприятие "Культурно-досуговый центр имени К. Абусеитова" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодар")
1
26
стенд по улице Ломова (на автобусной остановке "Павлодарская городская больница № 1")
1
27
стенд по улице Кутузова (на автобусной остановке "Толстого")
1
28
стенд возле жилого дома № 168 по улице Камзина
1
29
стенд по улице Кутузова (на автобусной остановке "Магазин Айгуль")
1
30
стенд в поселке Зеленстрой (на автобусной остановке возле магазина по улице Альсеитова, 31)
1
31
стенд на пересечении улиц Камзина-Ломова (возле здания Павлодарского областного филиала акционерного общества "Народный банк Казахстана")
32
стенды по улице Кутузова (на автобусной остановке "Торговый дом "Гулливер")
2
33
стенд по улице Кутузова (на автобусной остановке "Жаяу Мусы")
1
34
стенд по улице Кутузова (на автобусной остановке "Дачи - 1")
1
35
стенд возле жилого дома № 364 по улице Камзина
1
36
стенд возле здания по улице Майры, 27/1 (возле здания Павлодарского областного филиала акционерного общества "Казпочта")
1
37
стенд возле жилого дома № 19 по улице Майры (на автобусной остановке "Майры")
1
38
стенд по улице Камзина (на автобусной остановке "Диспетчерская")
1
39
стенд возле коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная детская больница" (на автобусной остановке "Областная детская больница")
1
40
стенд по улице Ткачева возле филиала автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" "Назарбаев Интеллектуальная школа химико-биологического направления города Павлодар" (на автобусной остановке)
1
41
стенд по улице Бекхожина (на трамвайной остановке "Микрорайон Усольский")
1
42
стенд по улице Чкалова (возле жилого дома № 41 по улице Запорожская)
1
43
стенд по улице академика Сатпаева (на автобусной остановке "М. Горького")
1
44
стенд по улице академика Сатпаева (на автобусной остановке "Чехова")
1
45
стенд по улице Академика Чокина (на автобусной остановке "Советов")
1
46
стенд по улице Естая (на автобусной остановке "Диагностический центр")
1
47
стенд по улице Академика Чокина (на автобусной остановке "Павлодарский государственный университет имени С. Торайгырова")
1
48

1 Май көшесіндегі № 288 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Асыл" базарының жанында)
1
22
М. Исиналиев көшесіндегі стенд (Бейсен Ахметов атындағы Павлодар педагогикалық колледжі ғимаратының жанында)
1
23
Академик Шөкин көшесіндегі стенд (өзен вокзалының аумағында)
1
24
Академик Шөкин көшесіндегі стенд ("Пионерская" автобус аялдамасында)
1
25
Катаев көшесіндегі стенд ("Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Қ. Әбусейітов атындағы мәдени–сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны" автобус аялдамасында)
1
26
Ломов көшесіндегі стенд ("№ 1 Павлодар қалалық ауруханасы" автобус аялдамасында)
1
27
Кутузов көшесіндегі стенд ("Толстой" автобус аялдамасында)
1
28
Қамзин көшесіндегі № 168 тұрғын үйдің жанындағы стенд
1
29
Кутузов көшесіндегі стенд ("Айгүл дүкені" автобус аялдамасында)
1
30
Зеленстрой кентіндегі стенд (Әлсейітов көшесі, 31 бойынша дүкеннің жанындағы автобус аялдамасында)
1
31
Қамзин-Ломов көшелерінің қиылысындағы стенд ("Қазақстан Халық банкі" акционерлік қоғамы Павлодар облыстық филиалы ғимаратының жанында)
1
32
Кутузов көшесіндегі стендтер ("Гулливер" сауда орталығы" автобус аялдамасында)
2
33
Кутузов көшесіндегі стенд ("Жаяу Мұса" автобус аялдамасында)
1
34
Кутузов көшесіндегі стенд ("Дачи-1" автобус аялдамасында)
1
35
Қамзин көшесіндегі № 364 тұрғын үйдің жанындағы стенд
1
36
Майра көшесі, 27/1 бойынша ғимаратының жанындағы стенд ("Қазпошта" акционерлік қоғамы Павлодар облыстық филиалы ғимаратының жанында)
1
37
Майра көшесіндегі № 19 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Майра" автобус аялдамасында)
1
38
Қамзин көшесіндегі стенд ("Диспетчерская" автобус аялдамасында)
1
39
"Павлодар облыстық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны жанындағы стенд ("Облыстық балалар ауруханасы" автобус аялдамасында)
1
40
Ткачев көшесіндегі "Павлодар қаласы химия-биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі" "Назарбаев Зияткерлік мектептер" дербес білім беру ұйымы филиалының жанындағы стенд (автобус аялдамасында)
1
41
Бекхожин көшесіндегі стенд ("Усолка шағынауданы" трамвай аялдамасында)
1
42
Чкалов көшесіндегі стенд (Запорожская көшесіндегі № 41 тұрғын үйдің жанында)
1
43
Академик Сәтбаев көшесіндегі стенд ("М. Горький" автобус аялдамасында)
1
44
Академик Сәтбаев көшесіндегі стенд ("Чехов" автобус аялдамасында)
1
45
Академик Шөкин көшесіндегі стенд ("Советов" автобус аялдамасында)
1
46
Естай көшесіндегі стенд ("Диагностикалық орталығы" автобус аялдамасында)
1
47
Академик Шөкин көшесіндегі стенд ("С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті" автобус аялдамасында)
1
48

стенд возле жилого дома № 120 по улице Лермонтова (на автобусной остановке "Школа № 5")
1
49
стенд по улице Лермонтова возле коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная стоматологическая поликлиника" (на автобусной остановке "Лермонтова")
1
50
стенд по улице 1 Мая возле государственного учреждения "Специальная общеобразовательная школа-интернат № 4 города Павлодара" (на автобусной остановке "Затонский рынок")
1
51
стенд по улице Бестужева (на автобусной остановке "Общество слепых")
1
52
стенд возле жилого дома № 10 по улице Ворушина (на автобусной остановке "Альянс")
1
53
стенд в поселке Жанааул (на автобусной остановке возле магазина "Дос" по улице 6 Жанааульская, 6)
1
54
стенд в поселке Железнодорожников (возле филиала государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 43 города Павлодара" по улице Кленовая, 90)
1
село Мойылды
55
стенды возле жилого дома № 5 по улице Центральная
2
56
стенд возле жилого дома № 9 по улице Центральная
1
57
стенд по улице Центральная (на автобусной остановке "Конечная")
1
Кенжекольский сельский округ
58
стенд по улице Парковая (возле государственного коммунального казенного предприятия "Культурно-досуговый центр аппарата акима Кенжекольского сельского округа города Павлодара, акимата города Павлодара")
1
59
стенд по улице Дружбы (на автобусной остановке "Дружбы")
1
60
стенд по улице Кенжекольская (на автобусной остановке "Мини-маркет")
1
село Павлодарское
61
стенд по улице Советская (возле здания Павлодарского областного филиала акционерного общества "Казпочта")
1
поселок Ленинский
62
стенд по улице Макаренко (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Ясли-сад № 15 города Павлодара")
1
63
стенд по улице Макажанова (возле здания магазина "Гастроном")
1
село Жетекши
64
стенд по улице М. Ауэзова (возле государственного коммунального казенного предприятия "Культурно-досуговый центр аппарата акима села Жетекши")
1

Лермонтов көшесіндегі № 120 тұрғын үйінің жанындағы стенд ("№ 5 мектеп" автобус аялдамасында)
1
49
Лермонтов көшесіндегі "Павлодар облыстық стоматологиялық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының жанындағы стенд ("Лермонтов" автобус аялдамасында)
1
50
1 Май көшесіндегі "Павлодар қаласы № 4 арнайы жалпы орта білім беру мектеп-интернаты" мемлекеттік мекемесінің жанындағы стенд ("Затон базары" автобус аялдамасында)
1
51
Бестужев көшесіндегі стенд ("Соқырлар қоғамы" автобус аялдамасында)
1
52
Ворушин көшесіндегі № 10 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Альянс" автобус аялдамасында)
1
53
Жаңаауыл кентіндегі стенд (6 Жаңаауыл көшесі, 6 бойынша "Дос" дүкенінің жанындағы автобус аялдамасында)
1
54
Теміржолшылар кентіндегі стенд (Кленовая көшесі, 90 бойынша "Павлодар қаласы № 43 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі филиалының жанында)
1
Мойылды ауылы
55
Центральная көшесіндегі № 5 тұрғын үйдің жанындағы стендтер
2
56
Центральная көшесіндегі № 9 тұрғын үйдің жанындағы стенд
1
57
Центральная көшесіндегі стенд ("Конечная" автобус аялдамасында)
1
Кенжекөл ауылдық округі
58
Парковая көшесіндегі стенд ("Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы Кенжекөл ауылдық округі әкімі аппаратының Мәдени ойын-сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны жанында)
1
59
Дружба көшесіндегі стенд ("Дружба" автобус аялдамасында)
1
60
Кенжекольская көшесіндегі стенд ("Мини-маркет" автобус аялдамасында)
1
Павлодар ауылы
61
Советская көшесіндегі стенд ("Қазпошта" акционерлік қоғамы Павлодар облыстық филиалы ғимаратының жанында)
1
Ленин кенті
62
Макаренко көшесіндегі стенд ("Павлодар қаласының № 15 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында)
1
63
Мақажанов көшесіндегі стенд ("Гастроном" дүкені ғимаратының жанында)
1
Жетекші ауылы
64
М. Әуезов көшесіндегі стенд ("Жетекші ауылы әкімі аппаратының Мәдени ойын-сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны жанында)
1