О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата от 26 декабря 2016 года № 71/10 "О бюджете города Аксу на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 9 августа 2017 года № 131/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 августа 2017 года № 5607
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 26 декабря 2016 года № 71/10 "О бюджете города Аксу на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5340, опубликованное 20 января 2017 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый Путь") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "14896163" заменить цифрами "14267473";
цифры "8474048" заменить цифрами "7845358";
в подпункте 2) цифры "15406270" заменить цифрами "14768641";
в подпункте 4):
цифры "14146" заменить цифрами "18694";
цифры "14146" заменить цифрами "18694";
в подпункте 5) цифры "-959031" заменить цифрами "-954640";
в подпункте 6) цифры "959031" заменить цифрами "954640";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии К. Алипов
Секретарь городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского
городского маслихата
(XVI сессия VI созыв)

Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 71/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 9 тамыздағы № 131/16 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 тамызда № 5607 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 71/10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5340 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"14896163" деген сандар "14267473" деген сандармен ауыстырылсын;
"8474048" деген сандар "7845358" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "15406270" деген сандар "14768641" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"14146" деген сандар "18694" деген сандармен ауыстырылсын;
"14146" деген сандар "18694" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-959031" деген сандар "-954640" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "959031" деген сандар "954640" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Қ. Әліпов
Қалалық мәслихаттың хатшысы М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(VI сайланған XVI сессиясы)